Sayfa 564/786 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ASAM Yazıyı Oku
    26 aralık değilmiydi yawww?
    26 Aralık'ta brüt takas kalkıyor internet cezası 6 ay

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mustafa112 Yazıyı Oku
    26 Aralık'ta brüt takas kalkıyor internet cezası 6 ay

teşekkür ederim dostum...bol kazançlar...

3. Aralik ayi geldi ayilar inlerine cekildi. Bizim onceden ortalikta cirit atan bazi ayilarda herhalde onlarda artik kis uykusuna daldi. Hic sesleri cikmaz oldu. Operasyon bitti herhalde.

4. Seha inşaat Adese de hisse satışına başladı. bu şekilde giderse, yani hergün 1 milyon lot satarsa 2 ayda 50 milyon lot piyasaya satılmış olacak. yani speklere 2,3 TL civarından 80 milyon adet Adese hissesi satılacak. adamlarda 2,3 TL den aldıkları bu hisseleri kule satışı haberi sonrası 3-4 TL civarından küçüklere kaktıracaklar.

sonuç itibariyle ittifak holdingin kasasına 180 milyon TL girecek. (ittifak holdingin şu anki piyasa değerinin 180 milyon TL) olduğunu hatırlatayım. yani hisse bir anda bedava durumuna düşecek.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Maşallah yaprak kimildamiyor Mayıs'a az kaldı

7.  Alıntı Originally Posted by mustafa112 Yazıyı Oku
    Maşallah yaprak kimildamiyor Mayıs'a az kaldı

10 Haziran olması gerekiyor. 10 Aralıktan itibaren 6 ay diye SPK açıkladı

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. şirketin yönetim kurulu ve spk ortaklaşa hisseyi bitrdiler. kim alış satışta problem yaşayacağı hisse senedini almaz. niye alsınlar ki. pazarda başka hisse mi yok?

holdingin toplam hissesinin en az yüzde 20 si bu manipulasyoncuların elinde. yönetim kurulu üyesi kıvrak ile çalıştıklarını düşünüyorum. kendisi dolap çevirmede bire bir. şimdi bu adamlar bu hisselerle yakalandı ve 6 ay hisselere dokunamıyorlar. bir de akdere'nin elindeki yüzde 7 hisseyi yan cebe koyun. kıvrak kardeşlerde de yüzde 6 vardır.

%20 + %7 + % 6 =%33

yani bu operasyoncuların elinde holdingin üçte bir hissesi var ve bu adamlar 6 ay boyunca bu hisseleri taşımak zorundalar.
    bu şartlarda önümüzdeki ay yönetim kurulu toplanıp geçmiş yılı karlarından 100 milyon TL dağıtacak gibi bir öngörüm var.
    yani dağıtılacak 100 milyon TL nin 33 milyonu bu adamlara zarar payı olarak verilecektir. tahminim bu yönde. bekleyip göreceğiz.

ha bu durumda hisse başı 0,8 TL gibi bir temettü dağıtılacaktır.

tahminimdir, yatırım tavsiyesi değildir. bu dalevereci holdinge bu saatten sonra kimse yatırım tavsiyesi verecek değil!

Sayfa 564/786 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •