Sayfa 157/786 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Ben de kendime göre doğru olduğuna inandığım fikirleri yazdım yoksa ben de totem modem yok tahta orada isteyen istediğini yazsın kimsenin elini dilini tutmuyorum arkadaşlar

2. sayın Çorba, son 2-3 haftadır yazdıklarınıza bir bakın lütfen, en az 4-5 postunuzda “susun, sessizlik iyidir, sadece seyredin, vıdıvıdı yapmayın” demişsiniz. sinema salonunda değiliz. bu yazdıklarınıza “fikir” diyorsanız diyecek bişey bulamıyorum, bunlar fikir değil dayatma. normal ve doğru da değil. iyi günler

3. sayın berkimcans, günlük ve aylık takas farkı koyabilirseniz çok makbule geçer. saygılar

4. Belliki kimsenin bişi yazıcak hali kalmamış. Bunlar şeytanı bile veresiye s...!!! Hırsız köpekler. 15 mil. .borsaya kote olucakmış.. Ulan ****** kar yok temettü zaten hiç yok.. Bedelsiz yok.. 15 mil. Kime satıcaksınız. Kimniye alsın. Açında bibakın halka arz nerden yapılmış, şimdi hisse nerden işlem görüyor.. Spk neiş yapar.. Bu hırsızlara birdur diyen sistem yokmu emenuke!!15 mil. Satışmış.. Allah haram zıkkım etsin, yiyemezsinin inşallah..

5. 15 milyon hisse kote olayı diye bişi yok. kim nereden sallıyo bunları

6.  Alıntı Originally Posted by survivor Yazıyı Oku
    15 milyon hisse kote olayı diye bişi yok. kim nereden sallıyo bunları
    Sayın cengo bir şey bilmeden yazmaz herhalde. Milleti uyarıyor anladığım kadarıyla. Mutlaka bu bilginin linkini verecektir diye düşünüyorum.
    Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by survivor Yazıyı Oku
    15 milyon hisse kote olayı diye bişi yok. kim nereden sallıyo bunları
    Maalesef doğru....

8. link atabilir misiniz?

Sayfa 157/786 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz