Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım mı.?

Oylayan
332. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon patladı, patlayacak, nakitte fırsat beklenmelidir

164 49.40%
  • dolar/euro bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

13 3.92%
  • Faizler inerse, şimdi almak mantıklı değil

26 7.83%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

69 20.78%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

18 5.42%
  • Ne evi kardeşim, köyüme dönüyorum.

42 12.65%
Sayfa 802/813 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Evlerin dertleri bitmiyor.
    Bugün de dükkan dükkan dolaşıp elimdeki kırık numuneye göre kartonpiyer aradım.

Normalde çatı katlarına vernikli lambiri tavan ve lambiri kenar yapılması gerek.
    Ama müteahitler daha ucuz olsun diye alçı tavan ve kartonpiyer yapıyor.
    Çatı sıcaktan genleşip soğuktan daralınca kartonpiyerler çatlayarak lapır lapır dökülüyor.

Allahtan işçiliğini kendim yapacağım da ucuza kurtaracağız.
    Yoksa öyle çivi çakmayı bile bilmeyen biriyseniz aldığınız kiraları ustalar yer.

Yatırımlık ev düşünen varsa bunları bilsin.
    Özellikle çatı dubleksleri sürprizlerle dolu.

2. 12 Şubat Salı 15:43 VAKIFBANK 1,12 MİLYAR TL'LİK İPOTEK TEMİNATLI MENKUL KIYMET SATIŞI GERÇEKLEŞTİRDİ

bu ne demek ? bankada (portföyünde) bir sürü milletin ipotekli evi var ve bunları teminat gösterip borç mu alıyor demek ?

3. Halihazırda yaşadığım ve altı yıl daha kalmayı planladığım şehirde hazır kiracılı 130-140 ay kira çarpanında 1+1 alternatifleri mevcut. Aslında yatırım amaçlı ev fikrinden iyice uzaklaşmıştım, ama kira çarpanları çok cazip geldi. Ne düşünürsünüz?

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ayşe Teyze`nin anlayabileceği dille: İnşaat neden battı, ne zaman canlanır?
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...anlanir/216398

Ayşe teyze durumu çoktan idrak etmiştir lakin sorun BETON BEYİNLER de onlar hala nato kafa nato mermer....

5. Millet tanzim satış yerine muhtaç olmayacak ki sonra ev satışlarını konuşabilelim...

6.  Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Halihazırda yaşadığım ve altı yıl daha kalmayı planladığım şehirde hazır kiracılı 130-140 ay kira çarpanında 1+1 alternatifleri mevcut. Aslında yatırım amaçlı ev fikrinden iyice uzaklaşmıştım, ama kira çarpanları çok cazip geldi. Ne düşünürsünüz?

Gerçekten cazipmiş.

Emlak yatırımını hep kötülersem olmaz.
    Doğruya doğru, eğriye eğri demek gerek.

7.  Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Halihazırda yaşadığım ve altı yıl daha kalmayı planladığım şehirde hazır kiracılı 130-140 ay kira çarpanında 1+1 alternatifleri mevcut. Aslında yatırım amaçlı ev fikrinden iyice uzaklaşmıştım, ama kira çarpanları çok cazip geldi. Ne düşünürsünüz?

Yalniz 1+1 lere ragbet eden musteri kiralik anlaminda sinirli o yuzden yeni insaatlarla rekabet artip piyasasi gerileyebiliyor satacaginiz kiside yatirimci olmali bunlari cikarsaniz neden olmasin ankara bu sektor once parladi sonra parlakligi yitirdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. sikinti yok

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Yalniz 1+1 lere ragbet eden musteri kiralik anlaminda sinirli o yuzden yeni insaatlarla rekabet artip piyasasi gerileyebiliyor satacaginiz kiside yatirimci olmali bunlari cikarsaniz neden olmasin ankara bu sektor once parladi sonra parlakligi yitirdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 802/813 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •