Sayfa 119/681 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 945 - 952 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Emeklilikte yaşa takilanlara ilişkin teklif, genel kurulda; "MHP ve AKP oyları" ile reddedildi..

2.  Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Ah küçük yatırımcı ah
    Şimdi mırın kırın edersin Kasım- Aralık’ta sana kredi çektirip 7 liradan aldırırlar merak buyurma
    bekliyoruz 7 lira olması için yine hisselerin gündeme gelmesi lazım zaten 7000 lira oldumu kimsenin hisseyi satmaya niyeti olacağını sanmıyorum beklentinin gerçekleşmesi umudu doğmuş olur gibime geliyor birde bu hisselerin oy vs kullanma hakkı varmı o durumda ögrnebilirmiyim

3. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Yakkamoz kardeşim,

tahtanın derinlğini bu şekilde sadece matrikste mi görülünür. gün içinde devamlı bu şekildemi derinlik görülüyor. genelde sadece eşleşmeyi duyuyoruz. derinlikte bu ayrınlılar görülüyor değil mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    Yakkamoz kardeşim,

tahtanın derinlğini bu şekilde sadece matrikste mi görülünür. gün içinde devamlı bu şekildemi derinlik görülüyor. genelde sadece eşleşmeyi duyuyoruz. derinlikte bu ayrınlılar görülüyor değil mi ?
    gün içi sadece eşleşme, işlem saatlerinde ise tek kademe görünüyor.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    isbtr için OLASI EN İYİ SENARYODA ayakları yere basan bı hedef fiyat verecek olsanız ne derdiniz ? Ben 15-20 bin TL derdim, çok mu uçuyorum yoksa çok mu temkinliyim bilmiyorum..
    birer yuvarlak ekle sonuna ….
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..

Alıntı Originally Posted by aydın özen Yazıyı Oku
    birer yuvarlak ekle sonuna ….
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir..
    He heee bu kadarda abartılmaz.

8. Nurullah ataç der ki;bakmakla görmek arasında fark var
    Su an sanki bize söylüyor bunu, neden mi?
    İskur,isa ve isb bin şuan su haliyle bir değeri var mi yok?
    Gerek iskurun gerekse imtiyazlı a ve b hisselerinin atanın vasiyet ettiği bütün gerçek maddi hakları sıfır hükmüne de bırakılmış vasiyette duyulmamıştır

Peki hisselerin su anki sıfır değeriyle reis nasıl hazine büyük kaynak aktaracak hatta sadece isbankasindan degil istiraklarinin tümünden hazineye pay aktarılması diyur.

Neye dayanarak söylüyor bunu, herhalde sıfır değerde hisseleri dayanarak söylemiyor dur.

Reis demek istiyor ki önce hisselerin devrini alaçam sonrada hisseler nasıl bırakılmışsa gerçek değerinden hak edişlerini hazineye aktaracam.

Bütün olay bu bu hisseler devir alınacak ve isbankasindan atanın vasiyetinde ki gibi gerçek değerden payları hazineye gecek.

Bizde elinde bu kurucu ve imtiyazlı hisselerden gerçek paylarimizi alacaz.
    Kendi anladığım bu. Hisselerin devri hazineye bir getiri sağlamaz su haliyle çünkü.
    Kanun meclise geliyor haberiyle günlerce tavan gider bence bekleyip gorecez surda kaç gun kaldı ki

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 119/681 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •