Sayfa 16/681 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    sayın must 1955 işkurdan ümidi kesip iş b ye mi geçtiniz?)
    Sn akhunabey Geçmiş değilim zaten her ikisinde de çok uzun yıllardır varım. Satmaya da hiç niyetim yok sadece denyonun biri 10 krş arttırıp 20 krş azaltmıyormu işte o beni deli ediyor.Bunu yapan da belli zaten

2. +1 ekledim portföye verenlerden Allah razı olsun. Yatırım tavsiyesi değildir

3. İş Bankası, borsada işlem gören altı bağlı ortaklıklarının hisselerini piyasadan satın almaya karar verdi.

Azami oran ödenmiş sermayelerin yüzde 3'ü ile sınırlı ve bir taahhüt içermiyor.

Banka'nın yaptığı duyuruya göre söz konusu altı hisse, T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş., İş Finansal Kiralama A.Ş., İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İş Yatırım Menkul Değerler.

Hisselerin alınması için 2018 sonuna kadar idari süreçler gereği Genel Müdürlük yetkili kılındı. Satın alınan hisseler alım satım amaçlı finansal varlıklar hesabında izlenecek.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Bu sene İSBTR nin yılı olsun

6. elinde küsüratlı iş bankası b hissesi olan arkadaş var mı?

7. işfinansın borsada anormal organize el değişimi ne ifade ediyor acaba.hemde yüzde 75 i..sırada işgyo mu var..borsanın mali en itibarsız şirketi oldu..çok önemli işler oluyor..herkes gözünü çevirmeye başladı gruba neler oluyor ..neden borsadan el değişimler yeni ortaklar..izleyenler inceleyenler çoğalıyor..işsandıksal ve işchp sel görmüyor??ama milyonlarca yatırımcı ve araştırmacı** görüyor **keyfe devam etsinler bakalım ...şişman kadın sendromunda neler olacak.**

Sayfa 16/681 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •