Sayfa 177/681 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. bu kadar yazıya fiyat buralarda eksi olmamalıydı.hayal ürünümü yoksa hersey

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bu kapitalistler bize ekmek vermez

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    burası tartışma ve bilgi alışveriş ortamı soldier spekülatör adamı gibi algılamayın burda amac kimseye hisse sattırmak veya almak değil kaldıki bu başlık altında toplanmamızın sebebi zaten hissedar olmamız mesala ben kalkıp almadığım hissenin imtiyazi nedir oy oranı nedir sermaye deki payı veya 250 bin tl lik sermaye kısıtlaması kalktığında ne gibi bir fiyatlama olucak ve bu hisseye nasıl yansıyacak öncelikle bunu tartışmak veya bilmediğim bir hususda beni aydınlatmanız olucaktır .keşke yaklaşımız bana elimde hisse olup olmadığını sormak yerine daha verimli bir bilgilerle yaklaşmanız olsaydı saygılar.
    Kusura bakmayın yanlış anladım o zaman hepimiz için hayırlı olur inşallah forumda daha önce yazılan çizilen ne varsa okudum çok değerli bilgiler var önceki sayfalarda paylaşan herkese teşekkür ederiz.Ancak şu an her söylediğimiz gerçekleşmesi muhtemel olabilecek hayal ürünlerimiz bütçe görüşmelerinden sonra meclis gündemine gelir diye bekliyoruz asıl o zaman işin yönü netleşir ve gerçek beklentiler başlar sizlerede saygılar.

4. 29000 adetden 7543 ü yanılmıyorsam dolaşımdaki hisseler chp nin söz sahibi olduğu hisse sayısı ise 8247 olmalı 8247 adet hissenin hiç şekilde satılması söz konusu değil munzam vakıf ın hisse satışı olabilir mi diye sesli düşünsek evet olası çünkü işbankası c hisselerinde efes holding satış yaptı daha sonra düşük fiyat ile bu hisselerini aldı ama asıl bizim araştırmamız konu elimizdeki hissenin gerçekden bir gücü var mı bazı topiklerde kurucu veya imtiyazlı tartışmaları var ama sermayede payı gözükmüyor bilgim olmamak ile beraber tahminim işa işb ve işkur kurucu hisseler olmalı yine de bilgi sahibi arkadaşlarımız var ise aydınlatır ise bizi bu konuda daha net düşüncelere sahip olabiliriz

5.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    29000 adetden 7543 ü yanılmıyorsam dolaşımdaki hisseler chp nin söz sahibi olduğu hisse sayısı ise 8247 olmalı 8247 adet hissenin hiç şekilde satılması söz konusu değil munzam vakıf ın hisse satışı olabilir mi diye sesli düşünsek evet olası çünkü işbankası c hisselerinde efes holding satış yaptı daha sonra düşük fiyat ile bu hisselerini aldı ama asıl bizim araştırmamız konu elimizdeki hissenin gerçekden bir gücü var mı bazı topiklerde kurucu veya imtiyazlı tartışmaları var ama sermayede payı gözükmüyor bilgim olmamak ile beraber tahminim işa işb ve işkur kurucu hisseler olmalı yine de bilgi sahibi arkadaşlarımız var ise aydınlatır ise bizi bu konuda daha net düşüncelere sahip olabiliriz
    Faaliyet raporunda yazar bunlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Faaliyet raporunda yazar bunlar.
    Faaliyet raporunu inceleyen yok mu aramızda
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasası Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı içerisinde değerlendirilemez yatırım tavsiyesi içermez yatırım tavsiye niteliği taşımadığından Yatırımcı profilinize uymayabilir. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7. Faliyet raporunu okudum orda herhangi bi ayrinti yok malesef iskur ve isa asiri primlenirse eger isb de bunlara bi nebze gorsel olarak uyum sagliycaktir sahsen benim pozitif tek dusuncem hazinenin isbankasina dur bakalim bu istirakler isbankasinin ortakligi ile kurulmus bende dolayli ortagim demesi isbank yonetimi acikcasi devleti karsina almak istemeyecektir tabi butun bunlar birer varsayimdan ibaret gerceklesir mi bilenmez onun disinda hikaye tek su an hazineye devri.sonuc aramizda sadece bilgi kirliligi yuksek yatirimci bolumune mesaj atip bilgi almaya calisacagim tatmin edici bir bilgiye ulasabilirsem burada paylasirim

8.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Faliyet raporunu okudum orda herhangi bi ayrinti yok malesef iskur ve isa asiri primlenirse eger isb de bunlara bi nebze gorsel olarak uyum sagliycaktir sahsen benim pozitif tek dusuncem hazinenin isbankasina dur bakalim bu istirakler isbankasinin ortakligi ile kurulmus bende dolayli ortagim demesi isbank yonetimi acikcasi devleti karsina almak istemeyecektir tabi butun bunlar birer varsayimdan ibaret gerceklesir mi bilenmez onun disinda hikaye tek su an hazineye devri.sonuc aramizda sadece bilgi kirliligi yuksek yatirimci bolumune mesaj atip bilgi almaya calisacagim tatmin edici bir bilgiye ulasabilirsem burada paylasirim
    Devlet en kolay şekilde ilk etabta kurucu ve imtiyazli li hisselerden hakkı olanı alır bizi ilgilendiren kısım diğerleri onlara kalmış Atatürk un vasiyeti ne uyulmadigi için chp ve isbank tepki vermeyecektir. hersene 130 milyon temettü devlete Türk Dil ve Tarih kurumuna verilmedi devlet alacağını asla burakmaz er yada geç alır

Sayfa 177/681 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •