Sayfa 19/681 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Sayın fabrikatör,

vermiş olduğunuz linkteki tutanağı okudum. sayın Eren Akgündüz beyin itirazına hissen kadar konuş denmiş gibi geldi.
    Umarım sonucu değiştirecek gelişmeler olur.

''işbankası imtiyazlı ve kurucu hissesi sahibi oldugumu bilerek telefonumdan arayanda muhakkak beni ikna etmek için aramış olacaktır.'' şeklinde değerlendirmeniz ayrıca çok hoş olmuş.

Selamlar

2. Artık bu hisseler için bir şeyler olma ihtimali belirdi diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Artık bu hisseler için bir şeyler olma ihtimali belirdi diye düşünüyorum.
    İlk sinyali İçişleri Bakanı verdi.

Bu sürecin başladığına işarettir.

4. Artık zamanı geldi

Iş bankasi siyaseten artık kurtarilma zamani geldi ve geçiyor. Iş bankası daki oyunlari CHP en büyük pisliği. Dünyada hic bir örneği yok bir siyasi parti nın banka yönetiminde yer almasi. Yıllardır sandalye sevdası için hep engeldi bankanın tam kurumsal potansiyeline. Bu yüzden RTE bankanın ensesinde ve bu sefer kıl payı kurutuldu. Yabancılar yangından kaçıyor ve RTE nin yakında engeli kalmiyacak. CHP nin bir an önce yapması gereken bu bankadan ayırilmasi ve IŞ Bankasi nin tam anlamda kurumsal bir yapıyı kavuşmasi (Holding olmasi) Eğer CHP bunu görmek istemiyorsa demeki Atatürkün 28% payını gözü almış demektir. Hepimiz bu siyasi partini ne kadar başarılı oldugunu biliyoruz zaten. Sizce de CHP başarılı degilmi ? Oylarımıza ne güzel sahip cikti....

5. 1200 den yüklü alım yazdım 1 tane bile gelmedi.Kağıdın sahibi de alıp satanı da belli

6. Senelerdir söylüyoruz.

Sebepleri azaltın.

Yazık bu iktidara nasip olacak.

Başlıyoruz. Uzun soluklu, bol spekülasyonlu manipülasyonlu bir süreç olacağını zannediyorum.

Sayfa 19/681 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •