Sayfa 274/681 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. CHP lideri Baykal'ın 1991 yılındaki mal beyanında gösterdiği İş Bankası hisse senetleri sonraki mal beyanlarında "uçtu".

BUGÜNKÜ DEĞERİ 4 TRİLYON LİRA
    *Baykal'ın 1991 beyanı: 150 adet İş Bankası A; 218 adet İş Bankası B; 1.656 adet İş Bankası C hisse senedim var.
    *Baykal 1995'teki mal beyanında ise sadece "150 adet İş Bankası A" hisse senedine sahip olduğunu açıkladı.
    *2006'da 97 bin YTL'lik hisse senedi gösterdi. Soru şu: Bugün değeri 4 trilyonu bulan hisseler ne oldu?

nerde bu hisseler.seni gidi seniiiii.

2. 252 adet olan hissenin 150 adeti beyimizdeymiş.acaba ne oldu bunlar .tahtada böyle adetler de mal satılmadı.gözümüzden kaçmaz.ne olduğunu biliriz biz az çok ya hayırlısı bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    252 adet olan hissenin 150 adeti beyimizdeymiş.acaba ne oldu bunlar .tahtada böyle adetler de mal satılmadı.gözümüzden kaçmaz.ne olduğunu biliriz biz az çok ya hayırlısı bakalım.
    Munzam sandığa özel emirle satılmış olma ihtimali varmı?

4. Mirascilari arasinda pay edip virmanlamistir oyle olsa munzam vakfin yuzdesel degisimi olur du ayrica haber eski haber zaten

5. Dilipak bu konu uzerinde cok duruyor bugun bazi haberler okudum,poas davasi ne durumda bilmiyorum ama yonetim kurulundan ozince de davalik oldugu yaziyordu bilindigi gibi isbank hisseleri dogan a devretmis dogan grubuda 6 ay sonra 600 mlyn dolarcik kar ile satmis .isbank ile dogan grubu ihaleye girdiginde yonetim kurulunda kilicdaroglu gorevli oldugu yaziyor.yigit bulut tv de ustune basa basa gelsin hissedarlar bu isten kendilerine dusen payi hesaplayip soyliyeyim diyor, ve isbanka yalvariyor lutfen bana dava acin diye

6.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Merhaba,

İş bankası imtiyazlı grup hisselerinde olduğu gibi forumdada bu sayfalarda pek hareket yok.

Bu sessizliği bozmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere birşey sorayım.

Diyelimki bir cuma akşamı tüm iş bankası tahtaları işleme kapandı. Bir hafta sonra serbest fiyattan açılacak.

Elinizde iş bankası B tertibi hissesi kaldı.

Size bir telefon geldi elinizdeki iş Bankası B tertibi hissenizi satarmısınız? Satarsanız kaça satarsınız dediler.

Elinizdeki hisse senedine kaç para istersiniz?

Bu fiyatı almak için karşı tarafa ne söylesiniz? Nasıl ikna etmeye çalışırsınız?

Canım öyle istiyor, rüyamda ak sakallı dede söyledi gibi şeyler haricinde görüşleriniz nelerdir paylaşırmısınız?
    Bu yazıyı 22 mayıs 2018 tarihinde yazmışız. Sayfa sayısı bende 18 görünüyor.

Sağolsun sadece sayın fabrikatör cevap yazmış.

O tarihlerde imtiyazlı hisse topklerinde kimse yoktu. Birkaç ayda birkaç sayfa konu zor ilerlerdi.

Grafikten baktımda hisse 1200 - 1250 TL lerdeymiş. ( $ bazında tarihi diplerde olması lazım )

Peki bu günkü fiyatlar çok mu yüksek?

Neye göre, nereye göre fiyatladığınıza bağlı.

Geçen gün 2761 e alıcıyım dedim. 2762 ye kadar verdiniz 2761 TL ye de verin dedim.

Hemde seans içinde anında, sonradan değil.

Bir müddet tahtadan uzak kalacağım. Bakalım dönüşte nasıl bir tablo ile karşılaşacağım.
    Son düzenleme : balık; 20-01-2019 saat: 18:24.

7. Peki sayın balık ve diğer arkadaşlar..
    İşA zaten kımıldamıyor.İşB ve kurucu arasında seçim yapsanız ne derdiniz?
    Yani eşit parayla ne alırdınız?
    55.000 liraya 1 lot kurucu mu?
    Yoksa yaklaşık 19 lot işB mi?
    Bunların arasında bir matematik var mı?
    İşA ve İşB ve kurucu..
    Mesela kurucu 50 binde sabit kalıp işB 10 bin lere gidebilir mi?
    Olası temettü ödemesindeki oran ne olur?
    Bilen arkadaşlar zaman bulduklarında cevaplarlarsa sevinirim..saygılar sunarım..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Peki sayın balık ve diğer arkadaşlar..
    İşA zaten kımıldamıyor.İşB ve kurucu arasında seçim yapsanız ne derdiniz?
    Yani eşit parayla ne alırdınız?
    55.000 liraya 1 lot kurucu mu?
    Yoksa yaklaşık 19 lot işB mi?
    Bunların arasında bir matematik var mı?
    İşA ve İşB ve kurucu..
    Mesela kurucu 50 binde sabit kalıp işB 10 bin lere gidebilir mi?
    Olası temettü ödemesindeki oran ne olur?
    Bilen arkadaşlar zaman bulduklarında cevaplarlarsa sevinirim..saygılar sunarım..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ah bileni bir bulsak ,kimse bilmiyor bilenlerde soylemiyor

Sayfa 274/681 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •