Sayfa 619/681 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Arkadaşlar investingte yorum yapan arkadaşlar hisseyle alakali soranlari buraya yonlendirme yapalim. İnvesting beni engellemis . Oraya yazamiyorum. Hem daha aciklayici hemde geçmisi baya yazişma mevcut. Detsylar hakkinda bilgi sahibi olsunlar. İnvestinge hem troll çok hem kafa karistiran hemde yorumlar siliniyor.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Arkadaşlar investingte yorum yapan arkadaşlar hisseyle alakali soranlari buraya yonlendirme yapalim. İnvesting beni engellemis . Oraya yazamiyorum. Hem daha aciklayici hemde geçmisi baya yazişma mevcut. Detsylar hakkinda bilgi sahibi olsunlar. İnvestinge hem troll çok hem kafa karistiran hemde yorumlar siliniyor.

onlarin yanında çer çakal doluşmasın buraya da

3. Gelsin kardeş herkese verecek cevabimiz var.
     Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    onlarin yanında çer çakal doluşmasın buraya da

4. Alanda satan da hayrını görsün.Karnı doyan masadan kalksın,herkes kabesitesi kadar yesin kabesitesini aşarsa hazımsızlık yapar.sonra ev sahibine kusur bulmayın masayı öyle donattiki gözümüz doymadı diye.masadan kalkarken de şükür etmeyi unutmasın.ytd.Ders niteliği taşır.

5. Sayın ortaklar merhaba rıfkı efendi isbtr forumuna teşrif etmiş bulunuyorlar. Bu foruma kimse uğramaz olmuş diye işkur forumuna takıldım. Orada isbtr den bahsettim. İsbtr nin yükseliş zamanının geldiğini bir gün önceden o forumda haber verdim. Romatizmam isbtr bölgesine yakında yağmur yağacağını hissettirdi. Şu an yağmur yeni başladı. Yağmurunuz bol ürününüz bereketli olsun.

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by rıfkıefendi Yazıyı Oku
    Sayın ortaklar merhaba rıfkı efendi isbtr forumuna teşrif etmiş bulunuyorlar. Bu foruma kimse uğramaz olmuş diye işkur forumuna takıldım. Orada isbtr den bahsettim. İsbtr nin yükseliş zamanının geldiğini bir gün önceden o forumda haber verdim. Romatizmam isbtr bölgesine yakında yağmur yağacağını hissettirdi. Şu an yağmur yeni başladı. Yağmurunuz bol ürününüz bereketli olsun.

İskur için %10 cok kotu oldu. Hissenin yukselisini etkileyecek. Buda isbtr ye yarayacak gibi .

7. Sayın turkson, sizin yazınıza ilave olarak daha önce işkur forumunda belirttiğim gibi, işbtr nin işkur ve işatr ye göre fiyatının düşük olması, dolaşımdaki lot sayısının daha fazla oluşu dolayısıyla daha kolay alınıp satılabilmesi nedenleriyle haliyle diğerlerinden daha fazla ilgi görecek ve insanların iştahını kabartacaktır. Örneğin cuma günü işatrı tabana yakın fiyattan birisi sattı. Niye sattı fiyatının düşeceğini düşündüğü için mi. Hayır. İşatr aylarca işlem göremediğinden sıkılıp bunalıp sattı büyük ihtimalle. Ama işbtr öylemi. İstediğin zaman alırsında satarsında. Bundan dolayı insanlar özellikle orta gelirliler tabiki de diğerlerine göre işbtr yi tercih edeceklerdir.

8. İsbtr trenin lokomotifiyse işatr ve işkur ancak vagonları olabilirler. İşbtr öncü ve itici güç olacaktır. İşbtr yürürse diğerleride yürüyecek durursa diğerleride duracaktır bana göre. Nokta

Sayfa 619/681 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •