Sayfa 77/681 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Bir anımı anlatayım sizlere.1994 yılında rahmetli babam 'da kurucu ve b hissesi vardı.Hep söylerdi bir kurucu gün gelecek 50 ev parası yapacak, bir b grubu 2 ev parası yapacağını söylemişti......İnsandır nihayetinde elindeki hissenin çok değerli olmasını ister elbette.Bundan sonrasını hep beraber göreceğiz inş....
    Allah rahmet eylesin, böyle bir bilgi deryası baba herkese nasip olmaz. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin, böyle bir bilgi deryası baba herkese nasip olmaz. Selamlar.
    Buradan hatırlatmak istiyorum Akbank ve Garanti 2005 ve 2006 yıllarında kaldırdığı kurucu hisselerini. Yani aradan 13 koca yıl gectı O yıllardan ıtıbaren Türkiye ye muhteşem yabancı fon gırısı başladı kısacası tuketım ekonomısıne başlangıç yaptık üretmeden muhazzam tüketmeye başladık Tabı Is Bankasıda yıllarla bırlıkte Çok devasa büyüklüğe ulaştı grup olarak dünya çapında ılk 100 de ısı küçük yatırımcıyı somurmeye kurucu hısse senetlerını ellerınde bulunanları CHP nınde yardımıyla acımasıza topladı yıllarca nıce Aılenın ocağına ıncır ağacı dıktı Ama gün geldı hesap döndü artık gerçeklerle yüzleşme zamanı Alınan ah ların ödenme zamanı umarım başta Kım bu kararlara ımza atmışsa (250,000 tl sınırına ) yönetim kurulu uyelerının tamamı ve ucu hangı sıyasıye değerse Basta Denız Baykal’dan Ersın Ozınceye kım bızım hakkımızı yendiy se. umarım omlarında çocuklarında çıksın. Arkadaslar sonu geldık cok büyük rakkamlar alacağız pes etmek yok ha bu arada Çoğu yorumcu arkadaşlar garantıden bahsedıyor doğru bır yaklaşım. Fakat adam 12 sene önce vermıs unutmamak gerekırkı çap olarak Is bankasının grup semsıyesının yanından bıle geçemez bırde sunu unutmamak gerektir 12 sene oncekı emlak fıyatları aynımı 12 yıl önce garantının verdıgı parayla Boğaz’dan bır tane yalı daıresı alırken sımdı aynı parayla nezıh bır semtten ancak bır daıre alabılıyorsun. Sözün kısası çok zengın olmaya az kaldı mılyonerler clubunede gırmeye. Herkese bol kazanç dılıyorum

Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Şunu atlamayalım iş bankası şimdiden başlamıştır geri çağırma operasyonu için çalışmalara.
    hissiyat mi çünkü iş satıyor

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

çok uçmamak yararımıza olacaktır diye düşünüyorum

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

Hakkını versin yeter👍👍👍

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku

Bu hissede ara bir fiyat olmaz. Ya çok çok uçar ya da yıllarca olduğu gibi diplerde gezinir.

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    hissiyat mi çünkü iş satıyor

Satan iş yatırım. İş bankası değil. İş yatırım bildiğiniz üzere Türkiye nin en büyük aracı kurumlarından biri yani satan yatırımcı olması çok anlaşılır bir durum

Alıntı Originally Posted by jager Yazıyı Oku
    Satan iş yatırım. İş bankası değil. İş yatırım bildiğiniz üzere Türkiye nin en büyük aracı kurumlarından biri yani satan yatırımcı olması çok anlaşılır bir durum
    muhakkak

Sayfa 77/681 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •