Sayfa 415/681 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Anlık denge tabanda..
    2-3 saat önce tavanda oynuyordu şimdi tabanda oynuyor..
    Bence bu denge fiyatları tamamen düzmece..
    Ne taban olur ne de tavan olur..ytd..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 adet işlem oldu😁 ağa hadi fullemedin mi depoyu ucur artık 50 binlere 😬

Fibonacci seans sonu pastayı gönderirmisin

Bu hisse serbest müzayede de olsa idi neler yapabileceklerinin göstergesidir. Anlık olduğu için önce tavan sonra taban gösterip sanal bir silkeleme yapmaya çalışıyorlar. Ama boş. Su akar yolunu bulur. 29 bin sermayeli kaç tane kağıt var borsada? Üstelik iş bankasının aslında imtiyazlı kağıdı. Yapılması gereken aslında serbest marjda açılmasıdır. Ve inanıyorumki bir gün oda olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Anlık denge tabanda..
    2-3 saat önce tavanda oynuyordu şimdi tabanda oynuyor..
    Bence bu denge fiyatları tamamen düzmece..
    Ne taban olur ne de tavan olur..ytd..

Tam yazdığım gibi..
    40 lotlar tavan..
    30 lotlar taban..
    Eşleşme sadece 1 lot ve ortası fiyat..
    Denge fiyatları tamamen boş.Karanlıkta olan fiyatlara bakarak yatırım yapmamak gerekir..ytd..

İş a yı tavana kitlediler

5. hey maşallah.....bas gaza....

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Onlar değil senle marslı10 varmış! Sizlerden haberimiz yokmuş pardon. Topu topu 50-60 küçük yatırımcı işb de vardır. Bilemediniz işa ve işkur toplam 30-40 kişi vardır. Biz burda güncel haber, bilgi paylaşımı, takas vs. Gibi bilgilere ihtiyacımız var. Sizlerin maliyeti düşükten alması derdi sizi bağlar, bizi değil. Paylaşmanıza gerçekten gerek var mı?
    Siz zaten ne yapacağınızı biliyorsunuz. Yazdıklarımdan etkilenmeyiniz, üzerinize alınmayınız.

Bu forumu sadece siz okumuyorsunuz.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Bugün hava soğuk dışarı çıkmayayım dedim.

Dışarı çıksaydım tarlama gidip badem ağaçlarım açmışmı diye bakacaktım, en son gittiğimde yabani bademler açmıştı.

Bunları niye mi yazıyorum. Bahçeme gidip oyalanmak sinir sitresimi alıyor. Bütün gün ekranda İş B takip etmek bazen sinir bozucu olabiliyor.

2000 yılındaki yükselişte 2000 TL den kağıt alıp 2200 TL den satmıştım. En yüksek 2280 TL görmüştü

1996 yada 1997 yılıydı sanırım tam hatırlamıyorum. İş B 4000 $ civarında iken tahtada satışım vardı.

Geçen sene mayıs ayında bu forumun 18. sayfasında forumda kimseler yokken yazım var. Geçen seneki 1040 TL lik alış tarafımdan yapılmıştır.

Birkaç hafta önce 4400 TL fiyattan şahsi oynamadım pas verdim ve daha sonra geri pas verdiler diye sattığım kağıdı yerine koyduğumu yazdım.

Sayın marslı10 maliyetinin eksi olduğunu defalarca belirtti. Buna hisseyi bedava verip üstüne birde para vermediler ya.

Yaklaşık 23 senedir tahtadayım. Çıkınca satacak hisseniz, düşünce alacak paranız olsun ilkemi uygulayabilen sayın deepdark'a selam olsun.
    Selamlar yeni gordum mesajinizi

8. Yokmu bugün tavana kitleyecek olan

Sayfa 415/681 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •