Sayfa 638/681 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Coook alma dedik ama aldi. Aldi da ne oldu. Bak bugun eksi daha da duşecek sanki.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Oflu offf dedirdin artik offf. Iyi ki satmissin burada ne dolaniyon kalkan alet kime gircek bakalim bu arada haklisin
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Adam formasyon da hamile boğa formasyonu görüyormuş bol bol doğuracak mış Bende sağdan bakınca kalkan alet formasyonu görüyorum.
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ters manyer yapalar var burada dikkat edin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

4. Herkes panikle satmaya başlamışsa güzel günler yakın demektir.(yt.değildir)

5. hisseden düşmeyenleri düşürme taktikleri.önümüzdeki günlerde kapa bizim hazırlığını tamamlamak üzere olduğumuz girişimimizle ilgili haber düşünce ne yapacaklar çok merak ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    hisseden düşmeyenleri düşürme taktikleri.önümüzdeki günlerde kapa bizim hazırlığını tamamlamak üzere olduğumuz girişimimizle ilgili haber düşünce ne yapacaklar çok merak ediyorum.
    marslı buna sen canı gönülden inanıyor musun?

7.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    marslı buna sen canı gönülden inanıyor musun?
    Ben iki günlük yatırımcı değilim bu hissede.2012 yılından beri pozisyonlarimi koruyorum.yatirimci olarak bilmediğiniz şeyler var.yakin da gündeme gelince izlersiniz.

8. Güncel rakamlarla isim yok.onemli olan elimde kaç lot var.sonuclanin ca alacağım tutara bakarım.

Sayfa 638/681 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •