Sayfa 18/681 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 137 - 144 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Daha önceki forumda yazmıştım. Yine yazayım burada bulunsun.
    Burası müebbet koğuşudur.
    Buradaki yatırımcılar öyle 1000 TL arttı yada azaldı diyerek burada değildir.
    Bu hisselerin değerini biliyoruz. Bizden 3 aşağı 5 yukarı yaparak bu hisseleri alamayacaksınız.
    Bir çoğumuz yıllardır bu hisseleri saklamaktayız. Ufak beklentilerimiz de yoktur.
    İş Bankası A hissesini benden 100,000 TL + den aşağı ALAMAZSINIZ !
    İş Bankası B hissesini Benden 10,000 TL + den aşağı ALAMAZSINIZ !
    İş Bankası Kurucu Hissesini ise HİÇ ALAMAZSINIZ !

Bunlar benim samimi düşüncelerimdir.
    Kartlarınızı AÇIK oynayınız SPEK yada onun Gardropçuları !
    Bu yukarıda verdiğim rakamlar ESAS DEĞERİ TEMSİL ETMEYİP SADECE BENİM RAKAMLARIMDIR.
    DOLAR BAZLI GEÇMİŞ RAKAMLAR YUKARIDAKİLERDEN ÇOK DAHA FAZLADIR.

BEKLİYORUM. BEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİM. ELBET GÜN OLACAK HAKİKAT AÇIĞA ÇIKACAKTIR.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. Ağzına sağlık demir bizlerin düşüncelerine tercüman olmuşsun

3. Böyle NAMERT şekilde manüplasyon yapanları Allah Bildiği Gibi Yapsın. En sevdiklerinden Çıksın. Bizlerle Alay mı Ediyorsunuz ?

1.245,10 ?

Bıkmadınız mı ?

Şahsen benim için sorun yok. HAKSIZ yere işlem yapıyorsunuz. Bende HAKLI bir hissedar olarak BED DUA ediyorum. Yani sadece gereğini yapıyorum. 5 senedir hisselerden bende var. Hepsinden... Bilginiz ola.

4. İlaveten böyle mal toplayamazsınız. Biz mi öğreteceğiz size bu işleri.... Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte . . . Açarsınız kesenin ağzını . . .

Ayrıca sanıyorum ki sizin cinsel hayatınız da böyledir.

5. dün yapılan genel kurulda Sn. Eren Akgündüz in İSKUR hisseleri için itirazı kayıtlara geçmiştir.
    İtiraz tutanağın son sayfasındadır

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...62776f824d2d82

6. işbank iştiraklerde başlayan el değişim korku vermeye başladı.işfinansın organize sistemli el değişmi ve işbankın azınlığa düşmesi.işfaktöringte işfinanstan dolayı gitti..sırada işgyo mu..
    bddk acil incelemeye almalı neler oluyor.halkın emaneti bankamız iştirakler neler oluyor çok önemli..bdkk...
    kayyumlamaaaaa..

7. Merhaba,

İş bankası imtiyazlı grup hisselerinde olduğu gibi forumdada bu sayfalarda pek hareket yok.

Bu sessizliği bozmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere birşey sorayım.

Diyelimki bir cuma akşamı tüm iş bankası tahtaları işleme kapandı. Bir hafta sonra serbest fiyattan açılacak.

Elinizde iş bankası B tertibi hissesi kaldı.

Size bir telefon geldi elinizdeki iş Bankası B tertibi hissenizi satarmısınız? Satarsanız kaça satarsınız dediler.

Elinizdeki hisse senedine kaç para istersiniz?

Bu fiyatı almak için karşı tarafa ne söylesiniz? Nasıl ikna etmeye çalışırsınız?

Canım öyle istiyor, rüyamda ak sakallı dede söyledi gibi şeyler haricinde görüşleriniz nelerdir paylaşırmısınız?

8. Afaki hezeyanlarla bu soruya uçuk fiyatlar verilebileceği gibi
    verilen uçuk fiyat dahi düşük kalabilir

İSATR İSBTR ve İSKUR un bankanın büyüklüğndeki gerek nominal değerleri gerekse pay sayısı
    bize bir fiyat vermesi gerekirdi

ancak 4,5 milyar olan sermayenin 4 katından fazla 21 milyar olağanustu yedek akçe varken
    bugune kadar ki tüm sermaye arttırımları İSCTR üzerinde yapılmasına rağmen İSATR İSBTR üzerinde sermaye arttırımını engelleyen bir madde yoktur.özellikle bu durumla ilgili İş bankası yatırımcı ilişkileri ile irtibata geçtiğimde bana bu şekilde bilgi verilmiş ve İSCTR üzerinde yapılan sermaye arttırımları için “GELENEKSEL OLARAK “ denmiştir.bu gelenek daha ne kadar sürecek bilemeyiz.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...62776f824d2d82
    Sn eren akgunduz beyin 2018 genel kurulunda belirttiği itirazlar düzeltme olmadan zapta geçmiştir.
    Bu da elimizde bir veri olarak dursun.

Bist gerçeğine donersekte yatırımcı çay parası dahi tutmayan temettuleri zamana karşı enflasyon duzeyindede olsa kendini korumaması sebebi ile iş bankası imtiyazlı ve kurucu hisseleri görmek dahi istememektedir.

bu tip hisseler muebbetliktir.imtiyazlı ve kurucu hisselerde satın aldıgımız bir değer değil farklılıktır ve o farklılığın zamanla getirebilecekleridir.

işbankası imtiyazlı ve kurucu hissesi sahibi oldugumu bilerek telefonumdan arayanda muhakkak beni ikna etmek için aramış olacaktır.

Sayfa 18/681 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •