Special Days Image
Sayfa 59/681 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa423 Yazıyı Oku
    4000 e alıs yazdim öğlen tabana mi verir yoksa 4000 e mi7 hangi fiyattan verir bana
    eşleşme hangi fiyattan olursa o fiyattan alırsın. 4000 tl altındaki her fiyat oluşumuda denilenilir.

2. Eslesme bilgisi verebilecek var mi arkadaslar

HTC_M9pw cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. elimdeki ISBTR'leri şeytan dürtse de satmıyorum. satmayacam da.. bu hafta ki çıkış her 7-8 yılda bir olan çıkış mı yoksa hissede gelişme olabilir çıkışı mı emin değilim..

4. Eşleşme 3201 da 25 adet sırada bekleyen yok, beni A ürkütüyor. Onada eşleşen var 1 tane Kurucu da eşleşme yok. Hayırlısı bakalım.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. A grubunda satan olduğunu nereden görüyorsunuz ?
    Son düzenleme : demir113; 19-10-2018 saat: 13:22.

6. Ahmet Hakan, "Kaşıkçı olayıyla ilgili aynı gün üç şey oldu" başlığıyla yayımlanan yazısında CHP'ye yönelik olarak çağrıda bulundu.
    Hakan, şunları söyledi:

— İş Bankası'ndan size tek kuruş para gelmiyorsa, bankanın yönetimine atadığınız dört kişi sadece parmak kaldırıp parmak indiriyorsa, iktidar cenahı, bu konuyu gündemi değiştirmek için ikide bir gündeme getirerek istismar ediyorsa, derdiniz Atatürk'ün vasiyetinin yerine getirilmesi ise ve bankanın işleyişine müdahale edileceğini düşünüyorsanız çıkın ve deyin ki: Tamam kardeşim… Hisselerimizi Hazine'ye devrediyoruz. Ancak bir şartımız var: Bu hisselerin Atatürk'ün vasiyetine uygun bir şekilde kullanılacağının garanti altına alınmasını istiyoruz. Bunun garantisini oluşturacak hukuki düzenlemeleri yapın. Biz de devredelim"

Hakan, sözlerini "Bir kerecik, bir kerecik ezber bozun yahu! Ne olur ki?" diye noktaladı.

7. bu hissedem benim anladıgım şu, yanlışmı anlıyorum.

bu hisse her ne kadar imtiyazlı hisse olsada anlaşılıyor ki A desek değil, c desek değil yani ne oldugunu tam bilen yok.

hisse durup dururken neden 4 kat arttı o zaman ?

benim şahsi düşüncem bu hissede tek beklenti chp nin %28 hisse devri sonrası hükümet iş bankasından işkur, isa ve isb imtiyazlı hisselerin temettülerini gerçek fiyatından-hakedişini hazineye aktaracak.

bu beklentiyle yükseliyor, ha olursa iş ciddileşirse ne ala hepimiz zengin oluruz yada emekli maaşı gibi her sene çok yüksek temettüleri alırız.

yok bu iş olmaz ise avcumuz yalarız.

ama reis boşuna fırtına koparacağını sanmıyorum, 15 güne kalmaz devir için kanun meclise gelir o zaman tekrar roketler bu hisse.

eyer imtiyazlı hisselerin temettülerini gerçek fiyattan ederden hükümet almazsa o zaman hükümette avcunu yalar. ama öyle olacağını sanmıyorum. hazineye gelir kaynak aktarması lazım burdan.

hisseyi roketleyecek haberler gelmeye başlaması lazım ki tavanlar devam etsin. herkeste bir tedirginlik var, ya olmazsa diye.

hissede şuan tereddütler yaşanıyor gördüğüm kadarıyla.

temettüyü alır diyenler hisseye saldırıyor, bir cacık olmaz diyenler korkup satıyor.

19 lotla beklemedeyim.

8.  Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    A grubunda satan olduğunu nereden görüyorsunuz varsa hemen tavandan alıcıyım.

Kesin söyler misiniz ?
    matriks proğramından yanlız 1 saattir. Bekliyordu, buraya yazınca satışı iptal etti. Şu an eşleşme kalmadı A da, burayı okuyormu acaba, yada buradan birimi
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 59/681 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •