Sayfa 65/520 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 513 - 520 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Son dakikayı mı beklemişler. Neyse iyi olmuş. Herkes yoluna bakar hiç olmazsa

2. Çarşamba nasıl acar arkadaşlar tesekkurler

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bilen de yazıyor bilmeyen de, burada yazılanların çoğu yanlış. Bu gün gerçekleşen temerrüt işlemi..

4.  Alıntı Originally Posted by BEDESTENLİ Yazıyı Oku
    Bilen de yazıyor bilmeyen de, burada yazılanların çoğu yanlış. Bu gün gerçekleşen temerrüt işlemi..

Bedestenli abim. ben buradan baktım. Yanlış bakmışta olabilirim.
    orada öyle yazıyor.
    Saygılar...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/667947

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/667670

5. Benim o tablodan anladığım kadarıyla açık pozisyonu olan lot satışı hala 1.917.526 lot.

Temerrüt tahtasında satış yapmaya çalışan tanıdığım bir kaç kişi oldu ama bankalarını yatırım kuruluşlarını defalarca aradılar başaramadılar. Tahtada nasıl ne zaman işlem yapabileceklerine dai herhangi bir bilgi bile alamadılar.

Bırakın yatırımcıları Aracı Kurumların elemanları dahil kimse temerrüt satışını nerden nasıl yapacağını bile bilmiyor. Defalarca aramışlar İşlem yaptıkları aracı kurumlardanda kimse yardımcı olamamış. Büyük bankaların yatırım kuruluşlarında bilmiyor.

Ancak tahta açılırsa satışlar daha yoğun gelir sanırım.

6. İyi de adam 7.89 TL ye 5 milyon koymuş zaten ama alan olmamışki.

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Benim o tablodan anladığım kadarıyla açık pozisyonu olan lot satışı hala 1.917.526 lot.

Temerrüt tahtasında satış yapmaya çalışan tanıdığım bir kaç kişi oldu ama bankalarını yatırım kuruluşlarını defalarca aradılar başaramadılar. Tahtada nasıl ne zaman işlem yapabileceklerine dai herhangi bir bilgi bile alamadılar.

Bırakın yatırımcıları Aracı Kurumların elemanları dahil kimse temerrüt satışını nerden nasıl yapacağını bile bilmiyor. Defalarca aramışlar İşlem yaptıkları aracı kurumlardanda kimse yardımcı olamamış. Büyük bankaların yatırım kuruluşlarında bilmiyor.

Ancak tahta açılırsa satışlar daha yoğun gelir sanırım.
    Hocam metrodan başka mali olan varmıki

8.  Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    İyi de adam 7.89 TL ye 5 milyon koymuş zaten ama alan olmamışki.
    Sanırım malımın ederi bu ve ancak tahta açılırsa bu fiyatlarda malımı satarım mslının diye mesaj vermiş...

Sayfa 65/520 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •