Sayfa 204/853 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by işgüzar1 Yazıyı Oku
    ben 2.20 den bu yana 3 kez al sat yapmayı denedim ve yedirmedi yüksekten yerine zor koydum bir daha yapmam dikkat ederseninz kaç kademe inip çıktığına anlaşılır bıravo tahtaya hakim zat tahtaya süper hakim şimdilik bundan sonsa nasıl bir taktik uygular bunu izleyip görecğiz ama burda hikaye bitmez bu hisse çok konuşulacak bu da bir gerçek milpaz cı dostlara bol sans dilerim ytd
    para kaybetmektense lot kaybetmeyi tercih ederim.Paranda eksilme yoksa üzülme sıkıntı yoktur.Borsada her zaman fırsatlar doğar.60 dk yukarıda par oluştu ben sattım.Ne zaman par altta oluşur alırım.Şimdi günlükte par oluşturma sırası ben mipazın kuralı bozmayacağını düşünüyorum.Haber güçlü mü yoksa uzun vadeli beklenti mi anlaşılır.Şimdi rahat rahat bekliyorum.Giderse de eyvallah derim ne olacak sanki.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    hayki kardeşkeşfettiğiniz hisseye kısa sürede aşık oluyorsunuz birde galiba geç bulup kolay vazgeçiyorsunuz biraz ayran gönüllülük var sizde bu arada hisse için görüşlerim aynı tıpkı anele de olduğu gibi hemen hemen.... cumba doğana mevlit okursa eğer
    anele'de duruyor.şuan o ölü numarası yapıyor.birazda bundan alıp harekete dahil oldum.vazgeçtiğimi nereden çıkardınız.ben bir hisseyi aldığımda sütünü iyice sağmadan bırakmam.anele süt topluyor, bunda durum farklı.bu hissenin göz göre göre bensiz yükselmesi moralimi bozdu.yaklaşık 19 yıllık borsa tecrübeme yakışmaz.benim mipaz hedefim biraz yüksek burada nedenleriyle birlikte yazarsam hisseye ilgi arzu edilenden de fazla artar.bunu istemiyorum.herkesin aklı var fikri var.borsadan para kazanmak için birazda kişisel araştırma ve ilgi gerek.öyle hep armut piş ağzıma düş yok.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. sayın alikarataş üzülmem için bir neden yok ben nacizane fikrimi belirttim isteyen istediği alır satar sansınız açık olsun ytd

4. Rica etsek pasta atabilecek var mi

borsa ogrencisiyim ogreniyorum

5. teknik olarak 3.01 seviyedini destek yapma çabası var.burası destek olacaksa ve sonrasında bugün yada önümüzdeki günlerde 3,16 seviyesinin geçilmesi halinde hisse çok kişiyi ters köşe yapmaya aday olur.sonrasında 3,40 seviyesi yakın hedef haline gelir ki bu kadar sığ hissede anlık hareketle bu seviyenin görülmesini beklerim.yani ne yapacaksa bekletip bekletip biranda ve çok hızlı yapacak.şuan görünüm yukarı gitme eğiliminde olduğu yönünde.ancak piyasa pek tat vermiyor.piyasaya uyarsa aşağı gelme ihtimalide her hissede olduğu gibi bunda da var elbette.dikkati elden bırakmadan piyasayı takip etmekte fayda var.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Takaslari verecek kimse yok mu????

7. gecmiste 5.50 li seviyeleri gordu aceba tekrar orolara gidermi
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

8. Butun gun pasta pasta dedim... ne olimpik bey nede cefaks...

Sayfa 204/853 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •