Sayfa 419/853 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    mipazın fiyatı şu anda da 2,31 dedir gün içinde iki üç defa 2,36 ları gördü ve oradan da satış fırsatı verdi...bunları neden yazıyorum ?? bazı arkadaşlar abi sen sattığında bize de haber ver dedikleri için yazıyorum...sonradan aha keko sattın haberimiz olmadı demesinler diye söylüyorum...karar sizlerindir dostlar...
    Keko kardesim sattiysan kendini yorma daha fazla... arsa ile ilgili bilgisi olanlar yazsin suan senin yorumlarin bize bisey katmiyo !!!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    keko sen kendine göre haklısın..ben bu kağıttan imar işi uzayınca 2.75 ortalamayla çıkmıştım..o tarihten sonra imarın şekli bilinmez hale geldiğinden iş kumara dönüyor kumarda bizi bozar tabi yinede bilemeyiz imar ne demek ister. bize garanti ihtimali yüksek zarar riski az olan kağıt lazım..
    dostum işte her iki yönde de risk olduğu için bende realize etme ihtiyacı duydum..artık bizi geçerse de alan hayrını görsün diyecem...temeli sağlam kaliteli hisselerde pozisyon alıp sabır ile beklemek gerekiyor...umarım zararı olan tüm ky dostlarımız bu yolu tutar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Keko kardesim sattiysan kendini yorma daha fazla... arsa ile ilgili bilgisi olanlar yazsin suan senin yorumlarin bize bisey katmiyo !!!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    doğru söylüyorsun dostum yanlız meho kardeş beni biraz suçlayınca cevap yazmak zorunda kaldım...yoksa yazmayı düşünmüyordum..bir kusurumuz olduysa da af ola....neyse dostlar ben hepinize başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar, bilgilerimi aktarmak istiyorum:

2.200.000 ün 1155 parsele ait kısmı Orman dır, devlete geçmek üzerdir, mahkeme son aşamasındadır, yaklaşık 115.000 m2 civarı hatırlıyorum.. Bunu düşmek gerekir.

Kalan 2.085.000 m2 nin %40 ı yani 835.000 m2 civarı İlçe belediyesine kalır. Mipaza kalan 1.300.000 m2 civarı olur..

bunun %70 lik kısmı, daha önce yazılanlar gibi Arboretum, rekreasyon ve benzerleri... geri kalan %30 belirsiz...

Bu konut ve/veya ticari emsal olsaydı yazılırdı, diye sanıyorum. Yani şüphem var...

Acaba geri kalan (%40 yerine) %30 olarak belediyeye ayrılmış pay olabilir mi? Çünkü belediyenin imar karşılığı kesabileceği m2 maksimum %40 dır, ama daha az kesebilir, % 30 da bu kısıma denk geliyor olmasın?

Eyyy mipaz yöneticileri.... Açıklayın detayları... Özellikle bu %30 luk kısmı...

Belediyeyi arayan arkadaşlar, zamanınız varsa, aradığınız kişiye bu hususu sorar mısınız, lütfen...

belediye ile görüşen arkadaşlar, arayıp neticeyi buraya yazın lütfen, yada hangi telefondan, kimi arayabilirim, yazın ben arayayım

5. Şu numaraları burayada yazarmısınız bide biz arayalım hem firmanın hemde ibb nin

6.  Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    Şu numaraları burayada yazarmısınız bide biz arayalım hem firmanın hemde ibb nin

firmanınki 02163399739

7. Askıya alınan bölge için taraflar bir araya gelip ne olucağı konusunda karar verilecekmiş şimdi konuştum ve internet deki spekülatif haberlere aldanmayın bizden gelicek haberlere göre hareket edin dedi firma

8.  Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    Askıya alınan bölge için taraflar bir araya gelip ne olucağı konusunda karar verilecekmiş şimdi konuştum ve internet deki spekülatif haberlere aldanmayın bizden gelicek haberlere göre hareket edin dedi firma
    Zengin işini bilir bakın masada bitecek iş ...teşekkürler MyPlanet

Sayfa 419/853 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •