Sayfa 459/853 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Güzel soru sn cebibur.

İyi bir takipcim olan ve kendisini çok iyi geliştiren sn Mestan25 diye bir arkadaşımız var..

Arada bir uğrar bu topiğe. Ya gelince söyleyin.. ya da kendisine bir öm yazın, gelip okusun grafiği size..

Emin olun.. Ben ne diyeceksem aynısını der..
    Neyse Sayın Delikan anlaşılan yorumunuzu alamayacağız. İki şey paylaştıkça artar. Sevgi ve bilgi. Lütfen paylaşın diyoruz olmuyor paylaşmayın deniyor madde madde açıklama yapıyorsunuz. Size şimdiden iyi yolculuklar dilerim.

2. =)))) size diyorum bu adam trollllll !!!!! isi gucu laf yetistirsin!!!! Kabul et artik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by cebibur Yazıyı Oku
    Neyse Sayın Delikan anlaşılan yorumunuzu alamayacağız. İki şey paylaştıkça artar. Sevgi ve bilgi. Lütfen paylaşın diyoruz olmuyor paylaşmayın deniyor madde madde açıklama yapıyorsunuz. Size şimdiden iyi yolculuklar dilerim.
    Çok sabırsızsınız..

Eğer çağırdıysanız gelecektir Mestan25.

Yok eğer çağırmadıysanız da o hisseder ve gelir..

Sabırlı olun.. lütfen..

4. Oooo cift tabanca diyorsun

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by aytek76 Yazıyı Oku
    Oooo cift tabanca diyorsun
    Öğrenerek, çelışarak, araştırarak edindi..

Hak etti yani..

6.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Çok sabırsızsınız..

Eğer çağırdıysanız gelecektir Mestan25.

Yok eğer çağırmadıysanız da o hisseder ve gelir..

Sabırlı olun.. lütfen..
    Sayın Delikan “sabırdan sonra söylenen söz ağır olur, söyletmeyin! derler. Bunu 2 senedir bu tahtada sabreden birisi olarak söylüyorum. Neyse bazen çok sabretmek karşındakini ister istemez üzebilir, kırabilir. O yüzden sabırsızlık gösteriyor olabilirim. Ben Mestan25 arkadaşımızı çağıramayacağım kusuruma bakmayın. İsteyen “Delikan’lı” gibi yorumunu ya da bilgisini paylaşır. İstemeyen paylaşmaz. Buna da saygımız vardır. Hadi eyvallah.......

7. Herkese merhaba, Delikan abinin bahsettiği kişiyim. Kendisi meyve veren bir ağaçtır,onu taşlamak yerine bir şeyler öğrenmenizi tavsiye ederim. Ne zaman bir şeyler sorsam yüksünmeden bilgilerini benimle paylaşmıştır. Size tavsiyem teknik analize çalışmanızdır. Önceleri twitter'daki bir üstadın(!) dediklerine bodoslama atlayıp zarara girdikten sonra kendim öğreneceğim dedim. Çok şükür fibo oranı,destek,direnç,bollinger,macd vs. gibi terimleri-indikatörleri-kullanarak alacağım şeyi bilgi süzgecinden geçirerek alıyorum. Zarar ediyor muyum? Evet, kâr ve zarar kardeştir. Hisseye gelecek olursak birkaç gün önce 50 günlük ho'ya dokunmuş ama üzerine atamamış.2.25-2.26 benim düşünceme göre burası önemli bir direnç olacaktır. Fibo oranlarına bakacak olursanız bugün 2.10 desteğinde tutunamamış ve aşağıya sarkmış-muhtemelen bugün bir ayı dönmüştür ) Düşen trende iki kere kafa atmış,kıramamış,geri çekilmiş. Sağlıklı bir yükseliş için düşenin kırılması lazım.Geri çekilmeler olduğunda 1.93'lere kadar sarkacağını düşünüyorum. Borsa müsaade ederse ve düşeni kırarsa kısa vadede 2.40 görebilir. Kazancınız bol olsun.
    [IMG][/IMG]
    Attached Images Attached Images

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Teşekkür ederim sn Mestan25.

Eline, diline, emeğine sağlık..