Sayfa 489/853 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Hisse forumda yıllardır yazarım okurum ama bu denli adam gibi yazanı ilk defa görüyorum süper bir yazı olmuş tebrik ederim sn delikan... ayrıca itibarını da verdim
    Teşekkür ederim.. İtibar puanım çok olduğundan ismimi gölgeliyor diye kapattım ışığını..

Çok parlak yeşil yapmışlar da ışığını..

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.. İtibar puanım çok olduğundan ismimi gölgeliyor diye kapattım ışığını..

Çok parlak yeşil yapmışlar da ışığını..

3.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İşte Mestan25'de gelmiş..

Sanırım benim yüksek adetli hissemi o biliyor.. Az önce baktım da.. Mestan25 ile ilk kez o hissenin topiğinde karşılaşmışız.. Ama sonradan tanışmışız..
    Evet,tesadüfen okumuştum yazınızı,o gün bugün takipçinizim,her yazdığınızı okuyorum. Mizahi mesajlarınızı gördükçe tebessüm ediyorum. Saygılar abi.

4. Çok harikasın DeliKAN . Esprilerin ayrı güzel tekniğin ayrı😀😀

5.  Alıntı Originally Posted by Demlik Yazıyı Oku
    Çok harikasın DeliKAN . Esprilerin ayrı güzel tekniğin ayrı😀😀
    Cok harikasin delikanmi??? O ne la?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ilginc tiplerle yolumuza devam ediyorz bide beytullah vardi cocuga sattirdilar mali neyse oda harikaydi selam olsun kardesime

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Ilginc tiplerle yolumuza devam ediyorz

.
    İlginç ha.. tip ha..

Yıllar önce görev gereği Japonyadayım.. Bir çok japonla muhattap oldum.. Bana hepsi aynı tip görünüyor, aynı yüz, aynı tip.... Tanıştırılıyoruz ama isimleri bile bir türlü aklımda tutamıyorum.. İsimleri bile aynı gibi..

Neyse.. Bir gün kahvaltıda bir Japon mühendisle aynı masadaydık.. Adam Türkiye'de bir projede bir kaç ay çalışmış.. Biliyor bizleri yani..

Muhabbet ilerleyince adam ne dese beğenirsiniz..

"Sizin Türkler hep bir birine benziyor.. Tipine bakıp ayırt edemiyordum.. Hepiniz aynıydınız.."

8.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İlginç ha.. tip ha..

Yıllar önce görev gereği Japonyadayım.. Bir çok japonla muhattap oldum.. Bana hepsi aynı tip görünüyor, aynı yüz, aynı tip.... Tanıştırılıyoruz ama isimleri bile bir türlü aklımda tutamıyorum.. İsimleri bile aynı gibi..

Neyse.. Bir gün kahvaltıda bir Japon mühendisle aynı masadaydık.. Adam Türkiye'de bir projede bir kaç ay çalışmış.. Biliyor bizleri yani..

Muhabbet ilerleyince adam ne dese beğenirsiniz..

"Sizin Türkler hep bir birine benziyor.. Tipine bakıp ayırt edemiyordum.. Hepiniz aynıydınız.."
    Hadi bee bence o seni yemis bilio kendileri ayni senin osikolojinle oynamaya calismis=))

Sayfa 489/853 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •