Sayfa 499/853 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Sn DeliKAN üzüldüm erken veda bu olmadı

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Hadi artik

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haci daha yenisin bismillah ne hadi artigi =) once biraz sabir sonra sabir bitince küfür sonra bakalim neler olacak =))

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Vay be ne gunlerdi neden sece sece bunu secmisim bide gereli bozdurup almak vay anasini be =)

5. Kafanizi sisirmek gibi olmasin hatirlarsiniz mipaz cikarken tam satacaktim polis elimde telefon gormustu araba kullanirken ve satamamistim bide cezayi yemistim !!!!! Bugunku muhabbetide soyliyimde allaha sukredin oturun, aracimi satacam ogrenci bi kiza kiz amerikadan donunce satacaktim christmass tatilinden, bugun gordum kiz gelmis icimden dedimki araci hiraz daha temizkiyim neyse benim hatun dedi ev icin boya malzemeleri lamba falan almaya gidelim neyse aldik benim arabayla donuste virajda agir bi malzeme boyanin usune devrilmis bagaj fulll boya heryer ve bu cikmayan boya nedir adi bilmiyorm simdi bana diyin bendeki nedir bu sans? Degil kiz yarisinia satsamda almaz suresim bile gelmio m.k arabasini=( yani ben bu kagidi satmadan bu kagit cikmaz sevgiler

6.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Kafanizi sisirmek gibi olmasin hatirlarsiniz mipaz cikarken tam satacaktim polis elimde telefon gormustu araba kullanirken ve satamamistim bide cezayi yemistim !!!!! Bugunku muhabbetide soyliyimde allaha sukredin oturun, aracimi satacam ogrenci bi kiza kiz amerikadan donunce satacaktim christmass tatilinden, bugun gordum kiz gelmis icimden dedimki araci hiraz daha temizkiyim neyse benim hatun dedi ev icin boya malzemeleri lamba falan almaya gidelim neyse aldik benim arabayla donuste virajda agir bi malzeme boyanin usune devrilmis bagaj fulll boya heryer ve bu cikmayan boya nedir adi bilmiyorm simdi bana diyin bendeki nedir bu sans? Degil kiz yarisinia satsamda almaz suresim bile gelmio m.k arabasini=( yani ben bu kagidi satmadan bu kagit cikmaz sevgiler

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Eveet başka hisselerde yaptığım geziler sonrasında çapayı buraya attım arkadaşlar... Bugün itibariyle sizlerleyim.Kısa vadede kalkar inşallah..... Herkese hayırlı kazançlar diliyorum. Sevgiler.

8. sayın cahilindibi aramıza hoşgeldin aylardır inadına burdayız inşallah uğur getirirsin vurgun yemiş mehlesine sansınız açık olsun paranın belini kırmak kırmak için aylar önce geldik ama spek bizim belimizi kırdı kırık bellekambur mambur direniyoruz sonumuz hayırlı olsun inşalllah dostlar bu arada hepimizin sansı açık olsun ytd

Sayfa 499/853 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •