Sayfa 501/853 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. gedik kötü yakalandi...ytd

2. Haberin Özeti...

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    KAP: [MIPAZ ] MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş. Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/650605 Payların Borsada İşlem Gören Niteliğe DönüştürülmesiÖzet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler MIPAZ

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **

MIPAZ 1 MILPA TICARI VE SINAI ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYI VE TICARET A.S. E DOGAN SIRKETLER GRUBU HOLDING A S 12.092.032,860

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
    (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi
    **

KAMUOYU AYDINLATMA PLATFORMU`NDA (KAP) YAYINLANAN ACIKLAMAYA GORE
    DOGAN HOLDING KURUL KAYDINDA OLAN ANCAK BORSADA ISLEM GORMEYEN STATUDE
    12 MILYON 92 BIN 32 TL NOMINAL TUTARLI MILPA PAY SENETLERININ BORSADA SATISA
    KONU EDILEBILMESI AMACIYLA MERKEZI KAYIT KURULUSU’NA BASVURDU.|

Patron niye mal satarki...

YTD..

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    kap: [mıpaz ] merkezi kayıt kuruluşu a.ş. Borsada işlem gören tipe dönüşüm duyurusu

orjinal link:

https://www.kap.org.tr/bildirim/650605 payların borsada işlem gören niteliğe dönüştürülmesiözet bilgi dönüşüm
    ilgili şirketler mıpaz

sermaye piyasası kurulu'nun vıı-128.1 sayılı "pay tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri borsada işlem gören ortaklıkların kurul kaydında olan ancak borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla merkezi kayıt kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Borsa kodu sıra no satışa konu pay ünvanı grubu yatırımcının adı-soyadı ünvanı nominal tutar (tl)* tsp işlemi ** satış kısıtı **

mıpaz 1 mılpa tıcarı ve sınaı ürünler pazarlama sanayı ve tıcaret a.s. E dogan sırketler grubu holdıng a s 12.092.032,860

(*) nominal tutar(tl): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
    (**) ilgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin toptan alış satış işlemi olarak (tas) yapılacağı duyurulduktan sonra tas işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi
    inşaallah imar izninin olumlu olduğuna işarettir!!!!

4. haber mega haberde aşağımı yukarımı olur onu çözemedim bu kağıt burada kalmaz bu haberle ytd

5. Biraz önce sorulmuş ; patron neden mal satar 2.30 dan ve şuan 2.12 ?

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hay uğuruma edeyim. Tam hisse kalkarken böyle haber gönderilirmi gerizekalı Yönetim. Yada danışıklı dövüş var bu işte. Millet girmesin de rahat taşıyalım yukarı diye göndermiş olabilirler haberi...Hisse tam 3 e doğru hareketlenmişken gönderdikleri habere bak... Ya bunlar çok gerizekalı yada çok akıllı çözemedim. İşin kötüsü dışarıdaydım hisse 2.13 indi öyle haberdar olduk satamadık da... Piyasada 24 milyon hisse var. Yarısı kadar daha kote edilecek e doğal olarak bu kötü bir haber arkadaşlar maalesef. Satacağı hisseyi kendi eliyle göçerten bir yönetim... Kutluyorum ...Bari kaldırıp satsalar
    Son düzenleme : Cahilindibi; 08-01-2018 saat: 17:42.

7. Kaldırıp oturttuğunu biliyoz da kaldırıp satma olur mu bilmiyorum ?

8.  Alıntı Originally Posted by GOLFMK2 Yazıyı Oku
    Kaldırıp oturttuğunu biliyoz da kaldırıp satma olur mu bilmiyorum ?

Bugün satış olmadıki hisse 2 milyon artıda kapandı...Hissenin tekniği bozulmadı bugün. Önümüzdeki 2 gün gösterecek durumu. Hisse sığ sayılır bugün çok giren oldu onları silkelemeye çalışabilir. 2.10 altında şu anki tekniği bozulur. Yarın 2.12-2.20 aralığında dolaşabilir. 2.20 üzeri alım hızlanır, 2.10 altında satım hızlanır... YTD....
    Son düzenleme : Cahilindibi; 08-01-2018 saat: 19:16.

Sayfa 501/853 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •