Sayfa 509/853 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by sihirbazlarustası Yazıyı Oku
    Yok arkadaş bu mekanda kimse yazmasın goy goy biz birlik olmazsak spek bizi ............... ben butun malı boşaltıp çıkıyorum ne haliniz varsa görün haydi kalın sağlıcakla
    Karın varsa sat. Helâl olsun. Goy goy değil adam da maliyetinin azalmasına seviniyor.

2. böyle sevinilmez destek istiyoruz 2.04 den 3 lot 5 lot destek atın diye tık yok .

3. Tüm maliyet yukarda ve az bir param var ve alamam. Diğer arkadaşlar kendi bilir. Bu borsada grup olsa demekki ne hareketler olur.

4. Bu eşşek isterse yüz bin lot satışa taban yaptırır, milyon lot alsanda yüzde beş artmaz. Eşşeği tanıdığımız için saldık çayıra hesabı bizimkisi. Çoğu kişi tahminimce koyabilecegi nakiti koydu hisseye bekliyor. Artacak inşallah ama ne zaman?

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by GOLFMK2 Yazıyı Oku
    Bu eşşek isterse yüz bin lot satışa taban yaptırır, milyon lot alsanda yüzde beş artmaz. Eşşeği tanıdığımız için saldık çayıra hesabı bizimkisi. Çoğu kişi tahminimce koyabilecegi nakiti koydu hisseye bekliyor. Artacak inşallah ama ne zaman?

GT-I8200Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Adamsın !!!!

6. satmayan arkadaşlar tebrikler ölümüne burda inadına burda direneceğiz ben yiyemiyorum sen ye yok bakalım daha nekadar inat edecekler 5 ay odu burdayız sabıra alıştık nasıl olsa bakıyorum ara ara buraya günlük gazcılar uğruyor burda önceden elinde malı olmyan ekmek yiyemez ve yedirmezler gidişii ani olur aylardır tahtanın durumun dan anlayan anlar borsada kısa zamanda kazanan kısa zamanda çok zaman kaybetmiştir sabırla kazanan uzun vadede bir çok yatırımcı hep kazanan olmuştur onun için şu zaman yükselir bu zaman düşer boş boş kaydedeğer olmayan yorumlara kulak asmayın borsada hiç bir hisse olduğu yerde kalmaz burda bir çok arkadaş aylardır zararla bekliyor bende dahil illaki birgün bizi bu hisse şaşırtacak hareketler yapacak hepbirlikte sabırla o günlere inşallah rahatsız olan dostlar ulduysa af ola herkesin yüzünün ğüldüğü bir gün görüşmek üzere ALLAH ŞANSINIZI AÇIK ETSİN: YTD:
    Son düzenleme : işgüzar1; 18-01-2018 saat: 21:53.

7. Millet nasil satsin kardesim maliyeti 3 bulan arkaslar var bu tahtacida nasil yukseltsin o elinde mali olandan mali almadan

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İste alamadigi icin bekliyoruz o almak icin bekliyor bizde yukselsin diye anlayan

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 509/853 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •