Sayfa 518/853 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Eğer ki zerre kadar bir vicdan varsa senden bu KY'ye yapmış olduğun bu zulmü bir daha yaparsan vicdanın seni hiçbir zaman rahat bırakmayacaktır.Çek git başka hisselere. Baskını , zulmünü biraz da oralarda yap. Hiç görülmemiş vicdansızlığı aylardır burada KY'ye yapmış olduğun zulmü başka tahtalarda yap. Karşında senden daha ...şaklıları bulursan , eli boş bu işi bırakırsın. Belli ki, iş bilen birisi olsaydın bu kadar zamandır bu tahtaya bu kadar uyutmazdın. Duyarsız , sağır , kör , man kafa , zalım... Artık zekanı çalıştırıp '' ben bu KY'den bir şey koparamıyorum aylardır, onlar benden de inatçı'' deyip , iki iyiliğin birini yaparsın. Ya hissenin başını bırak ya da hakettiği yere götür. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by işgüzar1 Yazıyı Oku
    Eğer ki zerre kadar bir vicdan varsa senden bu KY'ye yapmış olduğun bu zulmü bir daha yaparsan vicdanın seni hiçbir zaman rahat bırakmayacaktır.Çek git başka hisselere. Baskını , zulmünü biraz da oralarda yap. Hiç görülmemiş vicdansızlığı aylardır burada KY'ye yapmış olduğun zulmü başka tahtalarda yap. Karşında senden daha ...şaklıları bulursan , eli boş bu işi bırakırsın. Belli ki, iş bilen birisi olsaydın bu kadar zamandır bu tahtaya bu kadar uyutmazdın. Duyarsız , sağır , kör , man kafa , zalım... Artık zekanı çalıştırıp '' ben bu KY'den bir şey koparamıyorum aylardır, onlar benden de inatçı'' deyip , iki iyiliğin birini yaparsın. Ya hissenin başını bırak ya da hakettiği yere götür. YTD
    Isguzar seninle ilk basta uyum saglayamdk ama simdi seni anliyorm dostum ben o adam kimse ondan daha inatciyim ALLAH bir sikinti bir darlik vermezse ALLAHIn izniyle burdayim saygilar sn isguzar!!!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sayın kirif mütavazi davranış ve inceliğiniz için duymuş olduğum menmuniyeti ifade eder tşk ederim bende 5 ayı geçti burdayım hemen hemen 10 arkadaş var burda aylardır azimle bekliyorlar bizler haha önceden yazılarımda belirtiğim gibi zararına mal verirsek sabır olmasa bu kurtlar sofrasında bize bir lokma bile kaptırmazlar sabır iyidir geçmişten ise sizinle ilgili herhangi bir uyumsuzluk ve negatif bir duyguya kapılmadım burda herkes fikrini bilgilerini paylaşır herkesin hakkıdır ama bazı arkadaşlar var hisse için verimli yorumlar yazacak yerde karamsar yorumlar yapılıyor hissen varsa niye karamsarsın yoksa niye burdasın ne işin var burda vaktini başa harcama boş boş 10 dakkada tavana giden hisseler var onları kovala kimse benim malım kötü dermi ama endeks 120000 yaklaştı 12 yıl önce 5 tl olan milpa 2 tl beklentiyi koy bir tarafa masa sandalye onlarca şirketler üçe beşe katladı milpa üzerinde oynanan oyunların altında neler olacağını da ve yoksa neden bu kadar bu kadar baskı ve zulüm neden bu kadar vaktini harcasın hissenin başındaki zat bekleyip hep birlikte göreceğiz sansınız açık olsun dostlar ytd

4.  Alıntı Originally Posted by işgüzar1 Yazıyı Oku
    sayın kirif mütavazi davranış ve inceliğiniz için duymuş olduğum menmuniyeti ifade eder tşk ederim bende 5 ayı geçti burdayım hemen hemen 10 arkadaş var burda aylardır azimle bekliyorlar bizler haha önceden yazılarımda belirtiğim gibi zararına mal verirsek sabır olmasa bu kurtlar sofrasında bize bir lokma bile kaptırmazlar sabır iyidir geçmişten ise sizinle ilgili herhangi bir uyumsuzluk ve negatif bir duyguya kapılmadım burda herkes fikrini bilgilerini paylaşır herkesin hakkıdır ama bazı arkadaşlar var hisse için verimli yorumlar yazacak yerde karamsar yorumlar yapılıyor hissen varsa niye karamsarsın yoksa niye burdasın ne işin var burda vaktini başa harcama boş boş 10 dakkada tavana giden hisseler var onları kovala kimse benim malım kötü dermi ama endeks 120000 yaklaştı 12 yıl önce 5 tl olan milpa 2 tl beklentiyi koy bir tarafa masa sandalye onlarca şirketler üçe beşe katladı milpa üzerinde oynanan oyunların altında neler olacağını da ve yoksa neden bu kadar bu kadar baskı ve zulüm neden bu kadar vaktini harcasın hissenin başındaki zat bekleyip hep birlikte göreceğiz sansınız açık olsun dostlar ytd
    Eyvallah dostum=) bende basta karamsardim ama degistirdim bakis acimi sattigim onca hissenin arkasindan bakica insan uslaniyo artik!!!! Ne yapalim borsa uctu bu ucmadi muhabbetine girmyicem bile sabjrla bekliycem zaten bundan cikip baska bi hisseye girme sansim suan yok duatukce alma taraftariyim uzun vaade bi yatirimci kazandi mipaz!!! Sizinde devamli yorumlarinizi bekliorm hem topik canli kalir hemde birbirimize morel olur saygilar!!!

5. Spegimiz mali sıkı sıkı tutuyor 2.04 direnci koymuş sözde yani buralardan bana mali verin diyor yukarı tasimam diyor aklı sıra yemez spek efendi mali kas kas nereye kadar artık sende sıkıstın aşağı bassan alıcı var ne yapacağını sende sasirmissin kasma o kadar sıhhati ne yazık sabırla bekliyoruz

6. İşgüzar

İş güzar kardeşim senin memleket neresi mıpazın hali ne olacak Tahta sahibi katırları çok seviyor galiba sevilmeyecek bir hayvan değil ama ..

7. Topla spek topla daha toplamadan gidemezsin !!!! Zamanin var !!!! Kademeler bos !!!

Sayfa 518/853 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •