Sayfa 614/853 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    Böyle senaryo gerceklesirse öngörünüz ne olur fiyatlama konusunda kisa ve orta vadede?
    Böyle bir öngörü herkesin kendisine ait olmalı
    ama önemli olan konjektür ve zamanlama
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

2.  Alıntı Originally Posted by Derida Yazıyı Oku
    Çok fazla umut dağıtılıyor gibi, dikkatli olmak lazım
    Doğrudur burada yazılanlarla iş yapılmaz , hisse alımaz.Biz zihin jimnasitği yapalım...
    Birçok platformda olumlu yazılar gördüm bu hafta , holdingin imar için pazarlıklar yaptığı falan konuşuluyor.
    Medya grubunun satışı sonrası kapıların açıldığı v.s.
    Bakalım ben hissede uzuncu kalacak gibiyim...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3. Sabah sabah acar menkulden 350bin lot satış geldi ama hisse tık demedi 1.41 tutundu, güç toplayıp 1.45 geçebilirse güzel hareketler bekleriz...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Bu tarz hareketlerine anlam veremiyorum satışta tık yok kapanışa yakın salıyor geçen hafta 1.55 gördü kalıcı olamiyor bir türlü ky dökme mi amaç?nedir?ytd

5. Bir babayiğit gelse 5 kademe alsa 1.46 geçirtiverse soluğu 1.70 tavanında alacak gibi grafik var...üzerinde güzel çalışma yapılıyor...ytd

6. Satışta fazla bişi yok,birileri sondaj yapıyo,kalkarsa bugün 1.50 geçebilir gibi...

7. Allahin belasi bu hisse. Kendileri alip kendileri satiyor. Bir boq olacagi yok bunun

8. Ben tavan tavan gideceğini düşünüyorum bu hissenin aslında...

Sayfa 614/853 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •