Sayfa 654/853 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. A1 gedik iş tacir yf
    Bunlar tahtacının favori kurumları
    Top bunların arasında çeviriliyor

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. 1.66 da endeks bozuk diye satıcı beklediler demiştim.
    Karanlıkta 2 kademe kalktı,açılınca da 1.68 yediler,güzel kapattı.
    Yarın endeks çok bozuk olmazsa 1.70 üstü kalıcılık ve 1.80 kırmayı dener bence
    Piri kaptanın çizdiği formasyona gidiyor gibi.
    İsteyen twitterdan bakabilir.

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3. Haydi spek satış tarafını şişirmişisin,çiz 1.80'e kadar da hacim görelim koçum...

4. Bu tahtanın speği tam bir çapsız.. Ikı kademe çıkarıyor bakıyor mal yok ıkı kademe geri cekıyor dötü yemiyor sanırım asfaltı ağlatmaya... Boyle ıkı ileri ıkı geri çalkala mıpaz çalkala bakalım nereye kadar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Bist 2 gündür düşüyo , bizimkisi yukarılara meyilleniyo,artık mal kaptırmaya tahammülü yok,s.s. yukarı yapacak.
    1.70 üstü inşallah...

6. Hadi koçum vur 2 liralara artık , küstürme yatırımcını...

7. AVOD karıyla bir miktar alış yaptım bugün.. kısada ekşın olması için 1.75 üstü kalıcı olmalı.. orta vade iyi duruyor..

8. motor rölantide çalışıyor emniyet kemeri takılı vites otomatik birinin gaza basması bekleniyor zannımca ALLAH yanıltmasın
    kendi haya dünyam kimse etkilenmesin
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

Sayfa 654/853 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •