Sayfa 656/853 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1,67 den alırız akşama

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by alagadi Yazıyı Oku
    1,67 den alırız akşama

....çapsız boşuna demiyorum...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by alagadi Yazıyı Oku
    1,67 den alırız akşama

4. bu işler nasip meselesi
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

5. Tiksindirdi milleti bu spek , ensesi kalın biri gelse alsa şu tahtayı artık elinden şu şarlatanın yaw.
    Kuruşluk adam lazım değil bu tahtaya...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Tiksindirdi milleti bu spek , ensesi kalın biri gelse alsa şu tahtayı artık elinden şu şarlatanın yaw.
    Kuruşluk adam lazım değil bu tahtaya...

Aynen 20 kademe çıkar sonra 25 kademe geri bas sonra gunlerce bır kademe gıt gel.. akşama yine kapalı odada kafası iyiyse alır 70,71 kapar zaaarrr...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Daralan üçgeni kırıyo , yukarı sert yapması lazım ama hala gelene basıp mal toplamaya uğraşıyo kamil,verse ilk hızı zaten tahta koşacak...
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Aynen 20 kademe çıkar sonra 25 kademe geri bas sonra gunlerce bır kademe gıt gel.. akşama yine kapalı odada kafası iyiyse alır 70,71 kapar zaaarrr...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

8. Başka bir yerde okumuşdum büyük tahtalara yön veren birisi miş by mipaza gel abi demiş öyle küçük tahtalarda spekcikler olur 6-7 milyon lotla top çeviri ve ky sırtından geçinirler bizim işimiz olmaz biz yabancıyla uğraşırız demiş ne kadar doğru demiş aylardır kıvırıyor tahtacı git gel le.

Sayfa 656/853 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •