Sayfa 680/853 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında tarafımca paylaşılmıştır.. Kendisinin emeğine sağlık. ( 29.03.2019 tarihli Son güncelleme )

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Yarın mıpaz dahil dogan grubu kagıtları agresif olabilirler.y.t.d.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3. İmamoğlu kazandı

İmar sorunu çok kısa zamanda çözülebilir. Buna İmamoğlu nun da ihtiyacı olacaktır belediyeye ek gelir için. Bu da hisseye çok hızlı şekilde yansır diye düşünüyorum. YTD

4. Bu arsanın bilançodaki değeri ve imar çıkması durumunda değerinin ne olacağı konusunda bilgisi olan varmı.

6.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Bu arsanın bilançodaki değeri ve imar çıkması durumunda değerinin ne olacağı konusunda bilgisi olan varmı.

çok ucuz degerleme var.değişken bir piyasa olması ile birlikte imarsız hali ile 20-40 kat arası imarlılara göre ucuz degerleme var .ama tabii sadece onunla bitmiyor emsal hangi maksatla kullanılacağı.Y.T.D
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    İmar sorunu çok kısa zamanda çözülebilir. Buna İmamoğlu nun da ihtiyacı olacaktır belediyeye ek gelir için. Bu da hisseye çok hızlı şekilde yansır diye düşünüyorum. YTD
    ne dediysek o, 1,60 oldu şu anda.

8.  Alıntı Originally Posted by SONKEZ Yazıyı Oku
    ne dediysek o, 1,60 oldu şu anda.
    2014 seçimi zamanında da bir fon halka açık oranın çoğunu toplamıştı. Ama nedense geri sattı sonra. Şimdi neden aynısını yapmasın.
    İmar yetkisi büyükşehirde ve izni bu dönemde çıkaracaktır. İznin çıkacağını bilenler önceden alıma geçebilir.

Sayfa 680/853 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •