Sayfa 843/853 İlkİlk ... 343743793833841842843844845 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Honky denen arkadaş demiş ki;

Eski Türkiye yok artık.Ülkeyi soyup soğana çevirenlerin yeni argümanları da bu.Eski Türkiye yok artık.Eski Türkiye de en azından miletin malına bu şekilde alenen çökülmezdi.Oldu da çöküldü hakkını aradığında bir yürekli hakim çıkar o dava en nihayetinde senin lehine sonuçlanrdı.Yeni Türkiye her kurum işbirlikçi olmuş.Milletin malına hayatına çökülmüş kimsenin umrunda değil.Olurda hakkını aramaya kalkarsan adalet satın alınmış avcunu yalarsın.Buyur denemesi bedava.
    Kardeş en azından denemiş oluruz
    Dediğiniz bir nevi doğru
    Dedemin arsası var
    Ama Büyük birader ben onu sattım diyor
    Ne kadara diyoruz 1.000.000 TL
    Kardeşim orası en az 10.000.000 TL eder
    Hatta imar olursa 100.000.000 TL ederr
    Olsun ben sattım diyor
    Ayrıca parası da 2024 te alacağım diyor
    Yani bana hiçbir katkısı da yok
    İyi diyorum bari sana 990 dan borç verdim onu bari ver diyorum oooo da olmaz diyor istersen 589dan ayrıl diyor
    Durum böyle

Bir hadisle bitirelim
    Haksızlık karşısında susan dilsiz 😈 şeytandır

Benim serzenisim budur.hak vardır hukuk vardır bu tarafta olmasa bile öbür tarafta vardır.
    Kimsenin ahi kimsede kalmaz
    İnsanların ortak olduğu arsa alındığı gibi yatırdıkları parada yüzde 50 gitti.
    Endeks rekor kırarken biz taban taban yedik
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Kardeş en azından denemiş oluruz
    Dediğiniz bir nevi doğru
    Dedemin arsası var
    Ama Büyük birader ben onu sattım diyor
    Ne kadara diyoruz 1.000.000 TL
    Kardeşim orası en az 10.000.000 TL eder
    Hatta imar olursa 100.000.000 TL ederr
    Olsun ben sattım diyor
    Ayrıca parası da 2024 te alacağım diyor
    Yani bana hiçbir katkısı da yok
    İyi diyorum bari sana 990 dan borç verdim onu bari ver diyorum oooo da olmaz diyor istersen 589dan ayrıl diyor
    Durum böyle

Bir hadisle bitirelim
    Haksızlık karşısında susan dilsiz 😈 şeytandır

Benim serzenisim budur.hak vardır hukuk vardır bu tarafta olmasa bile öbür tarafta vardır.
    Kimsenin ahi kimsede kalmaz
    İnsanların ortak olduğu arsa alındığı gibi yatırdıkları parada yüzde 50 gitti.
    Endeks rekor kırarken biz taban taban yedik
    Ytd

Doğru sonuca sende varıyorsun ama yanlış şeytanı taşlıyorsun.Sorumlusu dış güçler değil hırsız içerde o nedenle kilit tutmuyor.Komisyonunu aldıktan sonra her türlü hukuksuzluğa yol veriyor.O nedenle devran dönene kadar avcumuzu yalarız ancak.Sen yine haklı mücadeleni sonuna kadar ver.Hak yolunu ara mahkemeye başvur ama dedim ya hırsız içerde ve tüm kurumlar satın alınmış.

Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Doğru sonuca sende varıyorsun ama yanlış şeytanı taşlıyorsun.Sorumlusu dış güçler değil hırsız içerde o nedenle kilit tutmuyor.Komisyonunu aldıktan sonra her türlü hukuksuzluğa yol veriyor.O nedenle devran dönene kadar avcumuzu yalarız ancak.Sen yine haklı mücadeleni sonuna kadar ver.Hak yolunu ara mahkemeye başvur ama dedim ya hırsız içerde ve tüm kurumlar satın alınmış.
    Cimere yazalım bakalım neler olacak üstad
    Bakarsınız 589dan değilde 990 dan ayrılan ayrılson denir

4. Süzme orpu evlatları endeks yükselirken oralı olmuyor, düşerken en başta düşüyor.

Olağanustu genel kurul kap haberi düştü
    589 dan geri alacaklar istedikleri bu.
    Herkese bol şanslar dilerim bu saatten sonra
    Kimseden destek alamadık ne yazikki
    Ytd

6. Cimer e yapılacak şikayette özellikle o bölgedeki m2 fiyatı ile borsaya bildirilen fiyatı ele alırsak satış iptal edilir veya o fiyat üzerinden hisseler in parası hesaplanır. Pazarda 5000 tl borsa da 700 tl böyle saçmalık olmaz. Hakkımızı arayalım.

7. Spk yetkilileri aydın doğan dan rüşvet almamışlar sa gereğini yapıp bilir kişi ile gerçek metre kare fiyatı belirlenebilir. Spk da görevli O cöleli de işin içinde değil ise gereken yapılır

8. Boş işler... hiçbirşey çıkmaz..

Sayfa 843/853 İlkİlk ... 343743793833841842843844845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •