Sayfa 94/853 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 745 - 752 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Bütün doğanlarda bir hareket var,,imar çıkması durumunda hepsini ihya eder.

Alıntı Originally Posted by CPA Yazıyı Oku
    yatirim finansman alista mi?

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    356000 almış,,353000 satmış.

dohol %11,,neler oluyor acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    356000 almış,,353000 satmış.
    citiye virmanlayan o olabilir diye sordum..tesekkurler

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

6. MİPAZ ismi mi güzel MİGYO mu?

Bir rüya sadece....Belki bir gün gerçekleşir...

Zaten yaptığı iş sadece gayrimenkul....Eeee arazi desen 2.093.000 m2... Herkesin ağzının suyu akıyor...

GYO ler malum vergiden de muaf...Nazım İmar planı değerlendirme ve onay aşamasında iken, ben patronun ve/veya yöneticilerin yerinde olsam şirketi bir an önce ve aceleyle GYO çeviririm...

Benim bu gördüğüm rüyayı onlar düşünüyor, tartışıyor, hazırlık yapıyor olabilirler mi acep...

Asla yatırım tavsiyesi değildir...Sadece gördüğüm rüyayı paylaştım...

7. ben olsam emlak konuta proje sunarim tum imar problemi ortadan kalkar..tabii onlara gelirden payi vererek..

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    dohol %11,,neler oluyor acaba?
    Abi aneldeki ortaklığımızı burdada devam ettirelim seni yalnız bırakmayayım diye geldim

Sayfa 94/853 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •