Sayfa 99/853 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 785 - 792 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Duru bir su gibi, bazen volkan gibi
    Bazen bir deli rüzgar gibi
    Gözlerinde telaş, yıllar sence yavaş
    Acelen ne bekle Firuze.....
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

03.08.2017 bilanço açıklayan şirketlerin kar tablosu :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Sabır sabır sabır....

Arkdaşlar merhaba. Bende uzun süredir daha doğrusu 2016 faaliyet raporu açıklandığından beri hiçbirşey paylaşmıyorum sadece takip ediyorum. Ancak suların ısındığını da çok iyi görüyorum. MİPAZ'da bilanço hikaye. Teknik ise biraz işliyor. Bizim kağıtta olmazsa olmaz olan konu imar iznidir. En kötü yukarıda da bahsedildiği üzere 2019 yerel seçimlerine kadar bu konu çözülür. Ancak ben daha once çözüleceği kanaatindeyim. Sabredebilen, dayanabilenin kazançlı çıkacağını düşünüyorum.

Bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Sakın bu yazılanlara göre yatırım yapmayın. Bunlar sadece benim nacizane görüşlerimdir, hayallerimdir.......

4. cizzzzzzzz artık bea...geç su 1.50 yı

5. alıcı ve satıcılar kim..

Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    cizzzzzzzz artık bea...geç su 1.50 yı
    Geçer de geri mi gelir..ona bakmak lazım..
    YTD

03.08.2017 tarihinde bilanco açıklayan finans dışı şirketlerin hasılat değişimi :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. bi genel takası görebilir miyiz ???
    "corleoneler asla unutmaz"

8.  Alıntı Originally Posted by vitocorleone Yazıyı Oku
    bi genel takası görebilir miyiz ???
    bence hersey 10 numara, is almis finansman da almis, carsamba gunu citi alima devam etmis

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 99/853 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •