Sayfa 678/853 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Parmesan demişti 22 si diye öyle kalmış aklımda, )

2.  Alıntı Originally Posted by Özüm Yazıyı Oku
    Parmesan demişti 22 si diye öyle kalmış aklımda, )
    sen bakma ona pisikolojisi bozuk;)) benide cift karakter yaziyor saniyor slm onada

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Twiztaz senin kötü senaryonu diger forumdan okudum Allah etmesin �� peki iyi olabilecek senaryon nedir 1.71 maliyet. Ne kadar zaman sonra buralar gelir. Tabi iyimser ve tutarlı olan senaryondan bahsediyorum. Artık çok sıkıldım neredeyse 1 yıl olacak ��

4.  Alıntı Originally Posted by Özüm Yazıyı Oku
    Twiztaz senin kötü senaryonu diger forumdan okudum Allah etmesin �� peki iyi olabilecek senaryon nedir 1.71 maliyet. Ne kadar zaman sonra buralar gelir. Tabi iyimser ve tutarlı olan senaryondan bahsediyorum. Artık çok sıkıldım neredeyse 1 yıl olacak ��
    Sn.Özüm diger forumdan kastiniz neresi diye sorcam ama buraya ayip edermiyim endisesiyle soramiyorum! Bahsedebilir misiniz? Kotu senaryodan.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1.20 ler ve aşağıları diye ozetleyeyim. Ama bunu siz hiç okumamış olun ) umudumuzu yitirmeyip yakın zamanda 1.80 leri görürüz inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by Özüm Yazıyı Oku
    1.20 ler ve aşağıları diye ozetleyeyim. Ama bunu siz hiç okumamış olun ) umudumuzu yitirmeyip yakın zamanda 1.80 leri görürüz inşallah
    ii senaryom 1.70 1.80 bu piyasada bu zor gibi herzaman dustugu yerden cabuk kalkar bir hafta surmezdi simdi ole degil cok dillendi herkez bedellisi bitsin alayim derdindeydi kimisi 1.38 destek diye atladi evet simdlik ole ama ters kose de olunursa 1.20 ler ama 1.38 ustleri 1.50 1.60 ustleri 1.20 lerden daha agir basiyor bence ama herse ii tarafindan bakmak insani borsada batirir 7 sene once mipaz neyse yine ayni kimisi diger forumda bedelli yapti borcsuz sirket ii tamamda bu 8 senede yaptigi 4 cu bedelli diger bedellliride borclari kapamak icin yapti her bedelliden sonra borclar kapandi diye avutmaya gerek yok ben 5 ay once forumda dedimki kayitli sermaye 240 milyon bunlar bi yuzde 40 daha yaparlar kimse tinlamadi 1 2 ay pesine yuzde 16 bedelliyaptilar . velhasil uretnemeye devam ederlerse 2 3 yil sonra yine borclar olucak yine kayitli sermaye tavanini artirip bedelli yapabilirler.suan icin bu bedelli isi bitti bi kac yil yapmazlar bence.arsa haberi ilee bir gelisme olmadigi surece mipaz benim icin 7 sene onceki mipazdan farki yok 2200 donun arsasina yatay imar geldi diyorlarda acip okuyan yok ne yapilir oraya diye suan bi cacik yapamazlar bakayim yatay imari yapistiririm okumustum

7. Diğer taraftan, 17 Temmuz 2009 tarihinde askıya çıkan 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planında
    Ömerli Arazi’si habitat alanı ve günübirlik rekreasyon alanı olarak tahsis edilmiş olup; bu plana Şirket
    tarafından yasal süresi içerisinde itiraz edilmiştir. Pendik, Kurtdoğmuş Köyü’ndeki Ömerli Arazisi’nin
    imar planındaki değişiklik ve bu değişikliğe ilişkin itiraza, bu finansal tabloların hazırlandığı tarih
    itibarıyla henüz yanıt alınmamıştır. Söz konusu imar planına Şirket haricindeki üçüncü kişiler
    tarafından da itiraz edildiği bilinmektedir. İmar Planı’na yönelik itirazlardan sonra ilgili makamca
    yapılan değerlendirmelerin ne olduğu hususunda Şirket’e herhangi bir bilgi verilmemiştir. Aradan
    geçen 9 yıllık süre içinde daha alt ölçekli planlar yapılmamış, kesinleşmemiş ve arazinin imar durumu
    henüz belirlenmemiştir. Ömerli Arazisi’ne yakın bölgede Kuzey Marmara Otoyolu Projesi yapım ve
    kamulaştırma çalışmaları yapılmakta olup, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün 28 Ocak 2019 tarihli
    yazısında ilgili Parseller’in kamulaştırma dışında kalıp herhangi bir kamulaştırma işlemine tabi
    tutulmadığı belirtilmiştir. Planlama süreci birden fazla kamu kurumu tarafından yürütüldüğünden,
    süreçlerin takibi ile yetinilmektedir. Önceki dönemde yapılan müracaat neticesinde Gayrimenkul
    Değerleme Şirketi’ne iletilen İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı’nın 30 Kasım 2016 tarihli
    yazısında “Pendik İlçesi Kurtdoğmuş Mahallesi 1154 ve 1155 sayılı parseli de kapsayan NİP-22054
    PİN Numaralı 1/5000 Ölçekli Pendik İlçesi Yenişehir Mahallesinin bir kısmı ile Ballıca, Emirli, Kurna
    ve Kurtdoğmuş Mahalleleri Nazım İmar Planı Teklifi ve Raporu’nun 3194 ve 5216 sayılı yasa ve ilgili
    yönetmelikler kapsamında değerlendirilmek ve karar alınmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediye
    Meclisi’ne havale edildiği” ifade edilmekle birlikte söz konusu Nazım İmar Planı Teklifi’nin
    6 Aralık 2017 tarihinde askıya çıktığı öğrenilmiştir. Bahse konu “Nazım İmar Planı” incelendiğinde;
    Ömerli Arazisi’nin %30'luk kısmının “Belediye Hizmet Alanı” olarak ayrıldığı; kalanın önemli bir
    kısmının “Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı” ve nispeten daha küçük bir kısmının
    ise “Jeolojik Açıdan Özel Önlem Gerektiren Alanlar” lejantı şeklinde tanımlandığı görülmektedir.
    Anılan “Nazım İmar Planı”ndan; “Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı” lejantı alt
    fonksiyon olarak ayrılan kısmın %23'ünün “Arboretum”, %25'inin “Rekreasyon Alanı”, %10’unun
    “Ağaçlandırılarak Korunacak Alan”, %2’sinin “Fuar Alanı”, %5’inin “Hobi Bahçeleri”, %5’inin ise
    “Kamping Alanları” olacak şekilde planlanmış olduğu ve bu kısımlar için ortalama 0,04 oranında ve 1
    katı geçmeyen prefabrik yapılaşma hakkı tanındığı anlaşılmaktadır. “Nazım İmar Planı”nda öngörülen
    lejant ve fonksiyonların hukuka, planlama ve şehircilik ilke ve esaslarına aykırılıklar içermesi ve
    ayrıca mülkiyet hakkını ihlal edici nitelikte olması nedenleriyle ve ilaveten söz konusu “Gayrimenkul”
    için konut alanları lejantı tanınması talebiyle, bahse konu “Nazım İmar Planı”na 2 Ocak 2018
    tarihinde gerekli yasal ve hukuki itirazlar süresi içerisinde yapılmıştır. Şirket’in söz konusu
    itirazlarının İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Komisyonu tarafından kabul edilmediği
    öğrenilmiştir. Şirket plan notu tadiline ilişkin kararın iptali talepli olarak dava açmış olup dava bilirkişi
    inceleme aşamasındadır.

8. 1 kati gecmeyen prefabrik suan icin fazla yaglayip balllamaya gerek yok yani nezaman bu kisimlar itirazla degisir belki ozaman biseyler olur oda nezaman sonuclanir 2 yil gecti yuzde 30 zuda belediye hizmet alani ayrilmis

Sayfa 678/853 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •