Sayfa 54/213 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 425 - 432 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. Teknik olarak kapanis nereden olmali arkadaslar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bu seviyelerden alınırmı sanki daha gidecekmiş gibi his var icimde ? Çok kötü izler bırakmış sanirim ama sanki daha gideri var gibi yarınki duruma gore alış yapicam yükseliş devam edecek gibiyse ufaktan almayı düşünüyorum varmi bilgi vericek hisse için ?

3. Hisse tavan yapmis kimse yok. Bu iyi bence. Ben anlamam ama twitter da bir grafikci arkadas yarin 2 leri gorur diyor. Yaklasik 2 yildir elimde kucuk bir miktar var 1.90 lardan satmamistim bakalim ne olacak ben de bekliyorum. Vaktiyle 3 leri goruruz diye almistim ama olmadi.

4. Bir de tavanda beklyen kac lot var gorebilen ve grafik gonderen arkadas olursa seviniriz...

5. Elimde yok ama bilgi vereyim...sanırim kimse almamis bos olduguna gore burasi.Tavanda bekleyen 271.000 lot kardeş. ..önemli olan bu değil önemli olan yarın ne yapacağı. ..

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by grandslem Yazıyı Oku
    Elimde yok ama bilgi vereyim...sanırim kimse almamis bos olduguna gore burasi.Tavanda bekleyen 271.000 lot kardeş. ..önemli olan bu değil önemli olan yarın ne yapacağı. ..

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Diğer köy den değerli bir arkadaşın grafiğinden anladığım 1.83 üzerinde yolu açık gözüküyor.

7. 1.62 pivot rakamının altına salmaması iyi. 1.84 üzerinde kalır inşallah. Şirket sektör değiştiriyor sanırım.

8. 65-71 arası dağıtıyorsa aşağı basar topluyorsa 72 üzerine gitmeli
    dünü +20 kapatan hisse temkinli olmakta fayda var.ytd
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 54/213 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •