Hep paylaşıyorum hep söylüyorum ALTIN ama nasıl altın fiziki ALTIN tutun kısacası banka hesabınızdaki ALTIN ile ancak bankayı zengin edersiniz ve ALTIN fiyatlarının yükselmemesi için bindiğiniz DALI kesersiniz.
KAÇ defa grafik atmadım mı?
BORSA yı 2018 TEMMUZ diplerine kadar SHORT ile elde taşıyıp oradan mal a girmek en KARLI iş olabilir.unutmayın VIOP ta SHORT = paranızın bir yandan VADELİ mevduatta nemalanmasını da size kazanç olarak yansıtır.
HALKBANK DİP fiyatımı güncelliyorum : TEMMUZ a kadar 8 TL üzerine çıkamayacak TOPLAYACAKSANIZ
7,50-8,00 bandından TOPLAYABİLİRSİNİZ:

#######
EDIP,RYSAS,ESCOM,ITTFH,başka saydıklarım halen küçük yatırımcıyı atamadı atsalar koşacaklar ama bakalım neler olacak
ALTIN gram fiyatı TL olarak TEMMUZ a kadar %10-15 civarı artış yapabilir KUYUMCULAR da altın bulabiliyor musunuz?

######
ASIL tehlike 2020-2021 dipleri O zamanlara KADAR büyük şirketlerin bilançoları eksilere dönecek ama nasıl bu kısımda OYUN ne yazılacakta tiyatrocular bunu oynayacak o kısım da kafamda benim de soru işartlerim var.

######

KRİZe hazırlıklı olun
TEMETTÜ endeksi hisseleri BU Faiz ortamına daha fazla dayanamazlar dikkatli olun.

######
BU ay içinde HALKB 9,16-9,26 tl yi göstermeleri gerekli vatandaşı hisseye çekmek için ama zor bakalım neler olacak
######
KRİz e hazırlık anlamında kenarda vadeli olur ALTIN olur FON olur nakite hızlı geçirebileceğiniz özellikte nakit benzerleri ile hazırlanın
Gayrimenkul Araç otomobil başka türlü yatırımlardan kaçının bırakın çalışmaya istekli insanlar onlara yönelsin siz onların yaptıkları işlerden zaten FAZLASINI kazanacaksınız.
NASIL mı sadece 2020-2021 diplerinde Hisse yatırımı yapın 5 yıllık 5 yılda köşe olacaksınız.