Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 10/61 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 73 - 80 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

1. bencede yazılar hiç okunmuyor

2. GRAFİK İÇİ YAZILAR net mi ÇIKMIYOR? yoksa download edince kalitesi mi düşüyor? ona göre ayarlama yapalım.

3. bazı yazılar grafiğin üzerine geliyor hiç okunmuyor. bence yazılar grafik altında olursa daha iyi olur pembe renk yerine daha göze yakın gelen bir renk olabilir

4. Ersoy hocam grafik yalın haliyle yayınlanıp üzerine düştüğünüz yorumları grafik altına yazarsanız hem grafik net hemde yorumlarınız net olur herkes her zaman bilgisayardan girmiyor topiğe bu yüzden takipçilerinize gerekli kolaylığı sağlarsanız gerçekten daha güzel olur teşekkürler emekleriniz için.

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,231
     Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Ersoy hocam grafik yalın haliyle yayınlanıp üzerine düştüğünüz yorumları grafik altına yazarsanız hem grafik net hemde yorumlarınız net olur herkes her zaman bilgisayardan girmiyor topiğe bu yüzden takipçilerinize gerekli kolaylığı sağlarsanız gerçekten daha güzel olur teşekkürler emekleriniz için.

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilgisayardan (PC) girseniz de okunmuyor...

6. evet graifklerin çözürlük yüklenirken düşüyor düzeltilecek

####

####
    yazıların ekran halleri:

2017 nisan Ayından bu zamana yazdığım TOPİK sayfalarında TAHMİN
    edemediğim KAÇ TANE ekonomiyi etkileyen UNSUR mevcut? Ne dedim DAİMA?
    DEMİRLEYDİ GELİYOR demedim mi? GLOBAL YÖNETEN HALKIN ARTIK iSYAN
    eTMEYE YAKIN OLDUĞUNU BİLDİĞİNDEN BİR YÖNETİM DEĞİŞİKLİĞİ İSTİYOR
    DEMEDİM Mİ? AYNI ZAMANDA DÜNYA TARİHİNİN EN BÜYÜK KRİZİ GELİRKEN
    HİÇ BİR SİYASİ OLUŞUMUN TÜRKİYE İKTİDARINI İSTEMEDİĞİ AÇIK AÇIK
    GÖRÜNÜRKEN Ve her biri YILLIK "MİLYAR DOLAR seviyesinde GLOBAL
    YÖNETENLERDEN NAKİT YARDIM alırken HANGİSİ BU yönetenlerin sözünden
    ÇIKABİLİR BANA birisi ANLATSIN?

AYRICA BAKIN HEP NE SÖYLEDİM SON "2YILDIR " SAVAŞ ASKER polis DİZİ ve
    FİLMLERİNİ ÇEKTİREN KİMLER?
    PRİME TİME ZAMANLARI insanların bilinç ALTLARINA SAVAŞ olgusunu SOKUP
    GENÇLERİ SAVAŞLARA HAZIRLAYANLAR KİMLER? untmayın gerçek savaş
    TELEVİZYONLARIN bizim cahil vatandaşlara yaptığı psikolojik savaştır.
    günde kaç saat TV izleyip GAZETE okuyorsun ? veya KAÇ tanesine inanıyorsun?
    "unutma ASIL kitabın belli ve Sana devamlı sormaz mı bu soruyu"""DÜŞÜNMEZ
    misin "" diye..tekrarlamaz mı devamlı?
    BAKIN 2018 HAZİRANDAN sonra çok büyük bir KARGAŞA zamanı bizi bekliyor
    kimileri ERKEN seçim EKONOMİK krizi engeller diye düşünsede KEsinlikle
    ve aksi bir düşünceyle TETİKLEYECEK,unutmayın GLOBAL sermaye DOUBLE
    KAZANÇ elde edemediği HİÇ bir ülkeye GİRMEZ kısacası DOLAR =5,25TL üstünde
    yani 2019 öncesi girmeyecekler ve O zamanda DEVAmLI anlattığım gibi
    F/K yalanları ile PAZARLANMIŞ bir BORSAYA DOLAR bazlı GRAFİKLER daha da
    DİPTEYKEN girecekler.unutmayın DOLAR 5,25TL üstüne ÇIKTIĞI zaman
    veya YAKLAŞTIĞINDA Elinizdeki ALTIN Ons fiyatıda yüksekse ÖNCE YASTIK
    ALTINDAKİ dolarları SATMANIZ daha sonra ALTINların bir kısmını SIRAYLA
    ve kademeli olarak SATMANIZ faydanıza olacaktır.endeks UCUZun ucuzu olacak
    AYNI 2008-2009 dipleri gibi 1 adet HALKB hissesi belki 1,50 USD olmaz ama 1,75
    USD olabilir.

AYRICA bakın ne söylerim Hep SURİYEnin ASIL yıkılma ve SAVAŞ ile istila edilme sebebi Büyük ortadoğu projesisadece değildir
    aynı zamanda RAYINDAN çıkmış artık GLOBAL yöneteni dinlemeyen İSMİ TERÖR örgütü olan ve PETROL fiyatının 25 DOLARlara
    düşmesni SAĞLAMIŞ bir örgütü YETERKİ petrolün varilini 10 DOLARA satmaması için KAFASININ ezilmesini gerektiren fakat
    amerikada HALK isyan eDER diye bir PİYON a verilmesi gereken bir görevdi.NE dedim 2017 nisandan bu güne PETROL daha30USD
    olduğu zamandan bu yana EN BÜYÜK FİYAT DİRENCİ 70dolarlar ozamana KADAR BUY BUY BUY demedim mi?2021 e kadar PETROL
    1 VARİL=200 dolar olabilir bunu yapabilirler DEMEDİM Mİ? ALTIN toplayın demedim mi? TELEVİZYONLAR size yalan SÖYLÜYOR
    ALTININ 900 dolar ı bırakın 1100 DOLAR dan UCUZ olması imkansız DEMEDİM mi? ALTIN 2019a kadar 1618-1680DOLARgörmeli
    DEVAMINDA görmesi FİYATLAR GRAFİKLERİMDE mevcut 4 TANE forum SAYFAMI BAŞTAN sona ZAHMET EDİP okursanız size ÇOK
    faydalı GRAFİKLERİ KOPYALAYIN saklayın.müneccim değilim ama her şey tahmin ettiğim gibi mantık çerçevesinde gidiyor çünkü
    düşünce TARZIM "FREE" yani NASIL yönetilmek istediğimi düşünüyordum hergün sorguluyorum sistem içinde nasıl bir köleyiz diye
    BAKIN 3.havalimanı yapılıyor ama BÜYÜK bir FİYASKO olacak.onlarca İŞÇİ öldü inşaatında kaç TANESİ medyaya çıktı?nerede iş
    güvenliği? ismi geçmez bu kahramanların.

#####

BU hafta Borsa YÜzde kaç düşer sizce VIOP SHORTLARA devam mı?

#####

2019 ORTALARINA kadar DOLAR 5,25leri görürse DÜŞÜŞLER 60 000 in altına SARKMAYABİLİR dediğim gibi VIOP SHORT
    ALTIN ve döviz LONG.

7. bakın birileri çıkmış konuşuyor 1990 ile 2000 yılı hatta işi siyasileştirip 2002 konuşuyor .ben siyasete karşıyım beni takip edenler bilecektir kesinlikle konuşmamda .Daha çok GLOBAL yönetenlerin PLANLARINI tahmin etmeye odaklanırım.

ve TAHMİNLERİMİN neredeyse %99 u 1-2 ay gecikmelide olsa TUTUYOR çünkü NET tarihler VEREREK tahminler YAPIYORUM.

örnek: 2017 eylül AYINDAKİ doların 3,35TL altına inmesi imkansız tahminimi tarih vererek nisan 2017 yazmam
    veya 2018 martta 4,21 Tl hedefim gibi

bir tanesi 1 AY gecikmeli diğeri ise TAM nokta atışı tuttu.
    PEKİ ben bunları neremden uyduruyorum (bir manyak hep BENİ karalamaya çalışıyor )

unutmayın MEYVE veren ağaç taşlanır.
    Ayrıca Dünyada vatandaş YARARInA işler YAPANLAR insanlara AKIL veren bilim insanları prof.lar vs. hep karalanmıştır TARİH sayfalarından SİLİNMİŞtir.

######

cevap vermek istediğim konu şu 1990 YILLARINDA fakirlik yaşıyormuş sözde tr vatandaşları:
    arkadaşım Fakir dediğiniz O halk 1990larda bir Reno Broadway e 50 000 USD veriyordu ?
    bunu biliyor musunuz?

######

bugün 50 000 usd ye ne alıyorsunuz biliyor musunuz?

######

ayrıca o fakir zamanlarda 1 adet CEP telefonu o da SADECE arama yapar SMS bile atmaz 1500-2000 DOLARDI

######

neyse birileri YILLIK kazançları kendi çıkarına kullanmasın kim yönetirse yönetsin amerikayı veya ingiltereyi veya bizi
    zaten DOĞAL olarak 1990 lar ile 2010 arasında DÖVİZin bile enflasyonu oluşturup KENDİ içinde eridiğini unutmasın.

######
    yani 1990lardaki 1500 dolar ile şimdiki 1500 dolar AYNI 1500 DOLAR değil

ANLADINIZ MI şimdi ?

yoksa bunu anlatmak içinde sizlere bir GRAFİK mi hazırlayayım?

######

ben en iyisi GRAFİK hazırlayana kadar siz bunlarla idare edin:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...22#post2061322

http://www.hisse.net/topluluk/showth...03#post2027603

Sayfa 10/61 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz