Sayfa 99/416 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 785 - 792 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    Hemen tabancılar gelmiş.

E6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    He ya milletimiz felaket tellalligini çok sever zaten...

2. Zeytin isimli bir üstadimiz vardı onun tespitleri iyiydi ondan bi yorum alabilir miyiz

3. Yarin iyi eksi basacaksın ama yemezler spek lot arttiracagim sahsen dipten alabildigim kadar... pasa pasa gotureceksin bu kagidi

4. 1. Anlaşmanın SPK tarafından olumsuz cevap verilebileceği yazılmış, anlaşma usulsüz müdür? ki geçersiz sayilsin?
    2. Yıllık bilanço zarar yazmış, bu yeni bir mesele değil ki, şirket zarar yazıyor zaten. Bunun içindir ki, fon sağlayarak şirketin mali gücünü artırmaya çalışıyor.

Bence bunda çok olumsuz görülen ve yarın eksi açacak derecede kötü bir durum yok gibi. OYAK, bizim, vakıf, finansman gibi büyük aracı kurumların aylık takas değerlerine bakıldığında artış görülmekte. Buda benim biraz içimi rahatlatıyor. Bir haftalık süre içinde bende biraz girdim hisseye ama formu yeni yeni okumaya başladım, içim karardı. Yarın nasıl olacak çok merak ediyorum. Hepimiz için iyi olur inşallah.

5. Haaa, birde bilanço gönderim zamanı ile ilgili birşeyler yazılmış. Bildiğim kadarıyla bilanço ya seans başlamadan, yada bittikten sonra açıklanır. Seans içinde verilmez.

6. Zararın çoğu kendi giderleri. Parayı nereye harcadılarsa artık

7.  Alıntı Originally Posted by tosunpaşa Yazıyı Oku
    Hisse buralara bilanço ile gelmedi. Be nedenle bilanço ile de düşmeyecektir.

E6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kağıtta bu gelen saçma sapan bilanço zararını inan bu haberler bile paklayamaz

zarar neredeyse 2 ye katlamış

sonra toparlarmı bilemem ama baya ele vermeye çalışacaklar bugün

fazla alıcı olmazsa belki bişansımız alıcı yok bari gel gel yapak derlerse olur...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

8. Hemen bastılar 1,74 ....
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 99/416 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •