Sayfa 226/416 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. YF 15’inde 2.25 milyon dün Global yaklaşık 2 milyon aldı. İki firmada da hisse yok. Nereye gitti bu hisseler? Birisi açıklar ise memnun olurum.

Sent from my iPhone using hisse.net

2. https://i.postimg.cc/jC0hTFdW/IMG-20190117-WA0025.jpg

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Cep to cep,mal zaten paketti,Murat ta inat etti satmadı, patronlara maliyet 1.01 desek adamlar ihya ama trene binecek yolcuyu cezbetmeleri gerekiyor,haber,bilanço vs vs göreceğiz, hesaplar bu sefer büyük bence sindire sindire olacaktır dediğim gibi adı bile para basmaya benim için sebep Merko,kopar gider inşallah..İyi seyirler YTD

4. Bugün ky mal almış. Ama önemli bir satış olmamış. Galip ağa bugün oyuna girmemiş. Bu da hissenin daha yukarı potansiyeli korunuyor demektir. Yarın açılışta biraz aşağı verip sonra yukarı çekebilir. Galip ağa nin elinde çok mal var. Buralardan satamaz. Yukarı çekip öyle satabilir ancak... Bakalım ne olacak.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayın lucky7 teşekkür ederim...

6. Bu kagitta herkesin kendine göre bir hesabı var ve var olmalıda. Yatırım ortakları malı denize virmanladı global de metro veya şekere virmanlar bir cepten bir diğerine her hareketinde mal verdim her geri gelişinde de fazlasıyla yerine koydum bu hareketlerde para kazanamiyorsa yatırımcı bu kağıda bulasmasınlar spek bu kağıdı götürecek sen haber olmadan kimse gelmez buraya ozdgy nibas adese gibi hareketlerde beklemesin yatırımcılar.salcayida İthal eder olduk 25 bin ton hayırlı olsun seneye kim tarlaya fide ekecek bekleyip göreceğiz bakalım yeni bir iş koluna geçeriz derler bir parmak bal sürerler yarasin şifa olsun deriz.vangd ile bir birleşme olabilirmi fiyatlarida esitlediler bekleyip göreceğiz.ytd

7. 1.41den vermiştim. 1.32 den parça parça almaya başladım. 1.21 e kadar almaya devam. 1.19 altı kesin stop. Niyeti kötü demektir. Bugün kim alıp satıyor acaba...

8. https://i.postimg.cc/zvMNXVy9/IMG-20190118-WA0045.jpg

Sayfa 226/416 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •