Sayfa 737/1006 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by msco Yazıyı Oku
    Bu Arı hesapta Eft limiti var mı pekı? misal 1 milyon da anında eft ediliyor mu ücretsiz olarak?
    İlk açtığımda 50.000 liraydı galiba, müşteri hizmetlerini arayıp 250.000 liraya yükselttirdim. Üst limit var mı yoksa ne kadar isterseniz yükseltiyorlar mı bilmiyorum.

Enpara ilginç esas, yanlış hatırlamıyorsam direk 1 milyon limitle geliyordu. Odeabank 250 istemiştim 200 yapmışlardı diye hatırlıyorum. Burgan 100 görünüyor artırabilirler mi soracağım. Her bankanın kendine göre bir uygulaması var.

Garanti'de de mesela müşteri üst limiti banka üst limiti diye değerler var ama banka üst limiti dediği de kişiden kişiye değişiyor aslında. Benim internet şubesinde banka üst limiti 1.5 milyon görünüyor eşimin internet şubesinde banka üst limiti 250bin yazıyor.

Sonuç olarak talepte bulunursanız mutlaka artırıyorlardır. Öyle üst limit denecek kesin bir rakam olmamalı. Burada okumuştum bazı arkadaşların bazı bankalarda limitten ötürü zorlandıklarını ama gerçekten saçma bir kısıtlama. Olması gereken müşteri ne istiyorsa onu tanımlamalılar.

2. Günlük %17,5 basit faizin bileşiği % 19,11 oluyor.Doğru muyum?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    Günlük %17,5 basit faizin bileşiği % 19,11 oluyor.Doğru muyum?
    düz hesapla 365 günde..

oranlar net (stopajsız) ise evet 19,119... yoksa 18,86...

ancak tatil günlerini de hesaba katınca hesap değişiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,987
     Alıntı Originally Posted by UFUK ARIKAN Yazıyı Oku
    Evet bende çözemiyorum bunları istediğin de vermezler, istemediğin de burnunda biterler,

Klasik bankacı işi , enpara dan 3 tane kart başvurusu yaptım oğlan ve hanım içinde hanıma vermediler ikimize geldi, ama açıpta kullanmadım bile çünkü işe yaramaz onların kartları ne bir kampanya ne bir promosyon yapıyorlar yaptıkları tek şey 100 tl vermek onla uğraştığıma değmez diye açmadım bile,
    Aslında bende hayatımda asla ne gecikme faizi nede kart ücreti ödemediğim gibi üstüne para aldım kredi kartlarından.
    Ama bu son senede bayağı sıkıştırıyorlar ve promosyonlarda düştü, aslında iyi takip edildiğinde aylık bazda ve yıllık toplamda güzel bonus toplanıyor ama Reis sıkıştırınca bankaları onlarda yemi kıstı puanlarda iyice cimrileştiler,
    her şeyin tadı kaçıyor vesselam...du bakalim ne olcek
    Isleri gucleri dar ve sabit gelirli, borcu borcla odeyen birisini tavlayip, yolmaya calismak serrolarin.
    Bakiyorlar duzenli, son gun tum borcu odemis bundan is cikmaz bize diyorlar.
    Bunlarin hakkkindan en iyi reis gelir.
    Odleri kopuyor ondan.
    Eskiden cok daha guzel kampanyalar olurdu.
    Mesela artik lounge girislerini kaldirmislar, loungelari kapatmislar
    veya cogunu parali yapmislar.
    Bu arada bilen var mi bu lounge konusunda en avantajli kart hangisidir?
    Derdim onumuzdeki donem belese loungelarda yemek icmek, vakit gecirmek.
    Syg,
    Son düzenleme : Dudu; 23-06-2018 saat: 06:54.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Burgerin faizi aktiften daha mı yüksek? Bilgilendirirseniz memnun oluruz.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 18,75 temdit faizi aldım.Hoşgeldin 19...aktif benim parayı 18,45'den bağlamış...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

6. Kredi kartı özelliği değil ama Finansbank portföyü 1M ve üzerinde olanlar için TAV Passport kart hediye ediyor
    Bu kart ile lounge hizmeti de alabiliyorsunuz

https://www.tavpassport.com/tr/TavPa...kullanimi.aspx

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    ...
    Bu arada bilen var mi bu lounge konusunda en avantajli kart hangisidir?
    Derdim onumuzdeki donem belese loungelarda yemek icmek, vakit gecirmek.
    Syg,

7.  Alıntı Originally Posted by berkmeric85 Yazıyı Oku
    Selamlar

Vakıf Arı hesap faiz oranı bilen var mı avantajıyla 150k kadar pörtfoyden devlet bankasına koyayım diyorum nolur nolmaz

Bilgisi olan varsa yazabilir mi şimdiden teşekkürler

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...53#post2316653

8. Sizin hesap ticaridir, eşinizin hesabı ise bireysel. O yüzdendir bu durum.

Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    İlk açtığımda 50.000 liraydı galiba, müşteri hizmetlerini arayıp 250.000 liraya yükselttirdim. Üst limit var mı yoksa ne kadar isterseniz yükseltiyorlar mı bilmiyorum.

Enpara ilginç esas, yanlış hatırlamıyorsam direk 1 milyon limitle geliyordu. Odeabank 250 istemiştim 200 yapmışlardı diye hatırlıyorum. Burgan 100 görünüyor artırabilirler mi soracağım. Her bankanın kendine göre bir uygulaması var.

Garanti'de de mesela müşteri üst limiti banka üst limiti diye değerler var ama banka üst limiti dediği de kişiden kişiye değişiyor aslında. Benim internet şubesinde banka üst limiti 1.5 milyon görünüyor eşimin internet şubesinde banka üst limiti 250bin yazıyor.

Sonuç olarak talepte bulunursanız mutlaka artırıyorlardır. Öyle üst limit denecek kesin bir rakam olmamalı. Burada okumuştum bazı arkadaşların bazı bankalarda limitten ötürü zorlandıklarını ama gerçekten saçma bir kısıtlama. Olması gereken müşteri ne istiyorsa onu tanımlamalılar.
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 737/1006 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •