Sayfa 177/1006 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    galiba 16 mayısta hakan atilla davası sonucu açıklanacak, halkbanka olumsuz etkisi olur mu acaba? yani ceza filan gelir mi ki ne dersiniz?
    buyrun halkbank başlıklarına, 7/24 yüzlerce sayfa bu konu tartışılıyor sizi de bekleriz.
    heyecan isterseniz hissemizden de alın, ölmüş eşek fiyatına gidiyor bu aralar..

2. Denizbank taze 500k için

15 gün 13.50
    32 gün 14.70
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

3. 1 ay once ne dedik mb faiz artıracak ve artırdı.. ve artırmaya devam edecek . o gunlerde acemiler burada ortalıgı velveleye veriyorlardı yok toplantı yapılacak yok mevduat tavanı gelecek yok mb faiz indirecek.. mb faiz artırması yukardan izinlerinin oldugunu gosterir. yapabilacekleri de sudur kamu bankaları yoluyla konut kredi faizlerini indirmek ve bunuda mevduat oranlara dokunmdan yapacaklar cunku anladılar paranın dolara yonelecegini ..kamu bankalarından ucuz faizli konut kredisi dagıtacaklar edilecek zararıda muhtemelen kamu zararı olarak butceden ayıracaklar.

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    1 ay once ne dedik mb faiz artıracak ve artırdı.. ve artırmaya devam edecek . o gunlerde acemiler burada ortalıgı velveleye veriyorlardı yok toplantı yapılacak yok mevduat tavanı gelecek yok mb faiz indirecek.. mb faiz artırması yukardan izinlerinin oldugunu gosterir. yapabilacekleri de sudur kamu bankaları yoluyla konut kredi faizlerini indirmek ve bunuda mevduat oranlara dokunmdan yapacaklar cunku anladılar paranın dolara yonelecegini ..kamu bankalarından ucuz faizli konut kredisi dagıtacaklar edilecek zararıda muhtemelen kamu zararı olarak butceden ayıracaklar.
    Bu çok mantıklı bir adım olmaz.

1- Konut kredileri için devlet düşük mevduat dahi sağlasa bu mevduatların zorunlu karşılık maliyetleri var başka birbir türlü risk maliyeti var.Yani böyle bir şeyi hadi kamu bankaları karlarını eritip bedava kredi dağıtsın diyerek yapmak çok mantıklı değil.

2- Devlet zararı göze alıp konut kredilerini ne pahasına olursa olsun sübvanse etsin desek *dahi*, başka önemli bir konuyu unutuyoruz. Türkiye bankacılık sektörünü serbest rekabete açtı ve yabancı yatırımcılar bu bankalara on milyarlarca dolar yatırım yaptı. Şimdi demezler mi ki ey kamu sen oyun mu oynuyorsun bu yaptığın resmen haksız rekabet. Kamunun gücü ile piyasadaki özel bankaları saf dışı bırakıyorsun.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,002
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Odea’nın yeni Genel Müdürü YKB’den gelme. Bankayı geldiği kuruma benzetmeye çalışıyor, eft ve havale artık ücretli imiş. Kurulduğundan beri yoğun çalışırdım, masrafsızlık tanımlayın dedim, olmuyor artık GM kararlı dediler. Peki o zaman, benim de eft’den masraf kesen bankalarla hiç işim olmaz dedim çektim bütün mevduatı, onlar düşünsün artık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. bir hafta sonra oranlar 15 üstü olur hepsi bence...

Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Halkbank 3000k 15 verdi, bilsem 15.10 isterdim. Vakıf ise 14,90 verdi

8. haftaya cumaya kadar 15'i geçer...

Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Denizbank taze 500k için

15 gün 13.50
    32 gün 14.70

Sayfa 177/1006 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız