Sayfa 700/1006 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Burgan %5
    Odea %4.5-4.9
    Anadolu bank geçen hafta %4.75 di
    yeni para mı temdit mi?

2. Garanti özelden gelen:

94 Gün vadeli Garanti Banka Bonosu ihracı gerçekleştirmeyi planlamaktayız.
    Mevduat Eşleniği % 19,53
    21 Haziran yarın talep toplanacaktır.
    İhraç valörü 22 Haziran

3.  Alıntı Originally Posted by mhazirci Yazıyı Oku
    Ing 16.50 yapmış hoşgeldini
    hosgeldini artirmis eskilere zirnik yok. eski musteriler icin bir anlami kalmadi ING"nin. Baska bankaya hosgeldin olacagiz bu durumda

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Senin Mt, bu hafta teb marifetli 1,25 puan artacak demişti? :-) çok dikkate alma istersen...
    Aynen ben de takipteyim,ama pek ışık yok.Para çıkışını azaltmak için söylenmiş olabilir mi?

5. Demek ki oran var paylaşılıyor ama tabloya yazılmıyor

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu gün Anadolu Banktan USD için verilen oran 4.5 ,
    Odea dan sabah yazdım hala oran gönderemediler...

Burger bizim şubeleri kadıköye taşımış ...oraya gidip gelinmez...........

7. Geçen gün forumda arkadaşların fikrini sormuştum. Bu seviyeden artık faizlerde tepeye mi ulaştık yoksa daha yolumuz var mı, uzun vadeli mi bağlayalım mı, bu oranları arar mıyız diye, herkes daha yolumuz olduğunu, hatta 1 sene daha yukarı gideceğini söylemişti. Ama başımızdakinin ve başımızda olma ihtimalini yüksek gördüğüm kişinin bu konuda net söylemleri var. Ve çok iddialı. Ben yarın %18-19 arası bulduğum orandan uzun vadeli bağlayacağım. Herkese bol kazanç dilerim

8.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Geçen gün forumda arkadaşların fikrini sormuştum. Bu seviyeden artık faizlerde tepeye mi ulaştık yoksa daha yolumuz var mı, uzun vadeli mi bağlayalım mı, bu oranları arar mıyız diye, herkes daha yolumuz olduğunu, hatta 1 sene daha yukarı gideceğini söylemişti. Ama başımızdakinin ve başımızda olma ihtimalini yüksek gördüğüm kişinin bu konuda net söylemleri var. Ve çok iddialı. Ben yarın %18-19 arası bulduğum orandan uzun vadeli bağlayacağım. Herkese bol kazanç dilerim
    Dediğini yapabileceğini düşünüyorsanız uzun bağlamak yerine böbrek dahil herşeyi satıp dolara girmek daha iyi değil mi?

Sayfa 700/1006 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •