Sayfa 728/1006 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,112
     Alıntı Originally Posted by th3sicilian Yazıyı Oku
    En temizi bitcoin etherium transferi gibi olur karşı tarafında hesabı varsa 540 dolar toplamda 2,3 dolar gibi bir masrafla geçmiş olur. Max 2-3 dakikada karşı tarafa geçeceğinden fiyatta da çok oynama olmaz max 20tlye alım satım vs çözülmüş olur gibi..
    Ogrenci icin para gonderiyorum universitenin birisine bu sekilde olmaz..
    Olabilecek yollari yazmislar.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. 19.04 ten aselsan aldıgımıda yazmıştım burda ben ülkeme güveniyorum ülkemi güzel günler bekliyor bu ülke seçimle batmaz kim kazanır onu bilmem ama gelecekte olan bu ülkenin insanı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,112
    Gulpembe bu hafta da 7.50 TL idi.
    Pazarlikla 3 kg icin 20 TL odedim.
    Ama kiraz ucuzlamis.
    Iyi sayilabilecek bir kalitede kirazi pazarda 10 TL iken ben 5 TL den aldim.
    Diger meyvelerde bir ucuzlama gozume carpmadi.
    Diger domatislere de soyle bir goz attim.
    Pek bir degisiklik gormedim.
    Mesela tarla domatesi dedikleri iri kirmizi olan 4 TL, cherry olan 7 TL idi.

Syg,

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gulpembe bu hafta da 7.50 TL idi.
    Pazarlikla 3 kg icin 20 TL odedim.
    Ama kiraz ucuzlamis.
    Iyi sayilabilecek bir kalitede kirazi pazarda 10 TL iken ben 5 TL den aldim.
    Diger meyvelerde bir ucuzlama gozume carpmadi.
    Diger domatislere de soyle bir goz attim.
    Pek bir degisiklik gormedim.
    Mesela tarla domatesi dedikleri iri kirmizi olan 4 TL, cherry olan 7 TL idi.

Syg,
    10 gün önce 19.50 den aldığım beyaz peynir 23.50 liraya çıkmış ! karpuz ucuz ama arkadaşı peynir pahalı ! patates lobisi yüzünden kumpir fiyatları da adana kebabı geçer önümüzdeki günlerde

5. Daha doların yolu var gözüküyor, cari açık saçma sapan rakamlarda. Dolarda 2003 yılını görmeden rahat etmeyeceğiz, bu ise enflasyon+%40 artışa denk gelir. 2001 yılı kriz tepesinden bahsetmiyorum bile.

Seçim sonuçları ekonomiyi düzeltecek olsaydı şu anki tek başına iktidarda olan parti düzeltirdi.

Seçim sonuçlarına göre ekonominin düzelmesi imkansız, sadece piyasalarda volatilite için kandırmaca bir fırsat yaratır.

Tecrübelilerin tecrübesizlerin paralarını çarpacakları sahte bir ortam olacak.

Seçimin sermaye piyasalarını(borsa vs.) kötüye götürme ihtimali var:
    cumhurbaşkanı başka partiden, meclis çoğunluğu başka partilerden olursa yeni bir erken seçim söz konusu olacaktır. O zaman görün şamatayı. Yukarı zıplamalar aşağıya çakılışlar.

Bankalar ticaride %25'lerden başlayan faizlerle kredi verirken bu ülkede ne yatırıma cesaret eden olur, ne üreten olur ne de üretilen malı almaya cesaret eden olur.

Ekonominin tek gerçeği vardır: Üreten ülkenin parası değer kazanır. İthalat yapanın değil. Diğer her türlü sıcak para girişi(borsa-dibs-özel sektör bonosu) geçici olarak para değerlenmesine yol açar.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Akbank mobile dolar işlemleri saat kaça kadar normal yapılabiliyor?

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. saat 18 de marj acılır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,112
     Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Daha doların yolu var gözüküyor, cari açık saçma sapan rakamlarda. Dolarda 2003 yılını görmeden rahat etmeyeceğiz, bu ise enflasyon+%40 artışa denk gelir. 2001 yılı kriz tepesinden bahsetmiyorum bile.

Seçim sonuçları ekonomiyi düzeltecek olsaydı şu anki tek başına iktidarda olan parti düzeltirdi.

Seçim sonuçlarına göre ekonominin düzelmesi imkansız, sadece piyasalarda volatilite için kandırmaca bir fırsat yaratır.

Tecrübelilerin tecrübesizlerin paralarını çarpacakları sahte bir ortam olacak.

Seçimin sermaye piyasalarını(borsa vs.) kötüye götürme ihtimali var:
    cumhurbaşkanı başka partiden, meclis çoğunluğu başka partilerden olursa yeni bir erken seçim söz konusu olacaktır. O zaman görün şamatayı. Yukarı zıplamalar aşağıya çakılışlar.

Bankalar ticaride %25'lerden başlayan faizlerle kredi verirken bu ülkede ne yatırıma cesaret eden olur, ne üreten olur ne de üretilen malı almaya cesaret eden olur.

Ekonominin tek gerçeği vardır: Üreten ülkenin parası değer kazanır. İthalat yapanın değil. Diğer her türlü sıcak para girişi(borsa-dibs-özel sektör bonosu) geçici olarak para değerlenmesine yol açar.
    Teknik olarak konusursak:

Ikinci tepe birincisinin altinda kaldi, 4.72 uzerinde bayagi maliyetlenen olsa gerek.
    Simdi hedefimiz ilk asamada 4.46 orasi asagi gecilirse 4.20 potaya girer..
    Gecen defa 4.46 dan donmustuk ama eski tepeye ulamadan bir kac gun yataydan sonra son 2 gundur asagi donus gozlemliyorum.
    Temel olarak degisen bir sey yok.
    Dolara talep olmaya devam edecektir.
    Syg,

Sayfa 728/1006 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738778828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz