Sayfa 75/1006 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Sirf bilgi almak icin Aktif mt ile gorustum. 250k tl 32-90 gun arasi vadeli mk %16.10 baglayabilecegini soyledi. Ayrica 1m. Ve ustu icin 32-90 gune kadar mk %16.20 faiz verebilecegini, 100k usd 32 gun %5 faiz. %90 gun icin %5.10 verebilecegini soyledi arkadaslar. Ayrica 100k ve ustu usd alim satiminda spread 0.008 yani ornegin alis 3.8297 satis 3.8305. Euro da asagi yukari ayni. Oranlari hazineden aliyorlar arkadaslar. Bilginize...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aktifbank USD için nasıl faiz veriyor? TL için bono satışı var, ancak USD cinsi bonosunu duymamıştım.
    USD ve EURO cinsi bonosu varsa faizinden %10 stopaj mevduattaki %18 stopaja göre önemli bir avantaj sağlar.

2.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Aktifbank USD için nasıl faiz veriyor? TL için bono satışı var, ancak USD cinsi bonosunu duymamıştım.
    USD ve EURO cinsi bonosu varsa faizinden %10 stopaj mevduattaki %18 stopaja göre önemli bir avantaj sağlar.
    Teknik acidan nasil oluyor bilmiyorum ama soyledigine gore boyle.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3. Şanlı Afrin Zaferinin mimarı ,Reis Hazretlerinden bankalardan daha yüksek FAİZ isteyen Tasarruf Sahiplerine gözdağı :

FAİZ UYARISI

Erdoğan, buradaki konuşmasında "Birileri çıkıp garip garip konuşuyor, 'Ekonomi şöyle, dikkatli olmak lazım' falan... Tabii dikkatli olacaksın. Ama kendi ayağına da kurşun sıkamazsın. Bu faiz belasından Türkiye'yi, faizi aşağı indirmek suretiyle enflasyondan kurtaracağız. Enflasyonun anası da babası da faizdir. Bunu bilmeyenler bilsin. Bunun aksini yapmaya kalkanlar da kusura bakmasın karşılarında beni bulur. Ekonomide her kötülüğün anası faizdir. Fakiri daha fakir zengini daha zengin yapar. Bunun da lobisi finans kuruluşlarıdır. Açık söylüyorum, devletin bankaları da bunun içindedir. Bunu er geç çözeceğiz" dedi.

http://www.haberturk.com/cumhurbaska...amalar-1900056

Erdoğan, partisinin ilçe kongresine katılmak üzere gittiği Pendik'te kongrenin yapılacağı salon önünde kendisini bekleyen kalabalığa da hitap etti.

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    powerpc kardeş sen aktifi çok iyi biliyordun, bu soru sana ait olamaz. Aktif dolara da en yüksek faizi verdiğine göre demek ki, diğer bankaların beceremediği şeyleri becerebiliyor. yani en üst verimlilikle kullanabiliyor parayı. Kazanmasa neden versin dimi ama.
    Aktifin döviz bonosu çıkarmasına izin verilmedi,ee mevduat bankasıda değil.ben dolara neye göre faiz verildiğini anlamadım. ama TL tarafında sorun yok gecelik 16,04 kafa rahat.dolar işini araştıracağım. Aktifin verdiği faizi babam vermez. kıskananlar lütfen yorum yapmayıp leş banka faizine talim etsin.

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Aktifin döviz bonosu çıkarmasına izin verilmedi,ee mevduat bankasıda değil.ben dolara neye göre faiz verildiğini anlamadım. ama TL tarafında sorun yok gecelik 16,04 kafa rahat.dolar işini araştıracağım. Aktifin verdiği faizi babam vermez. kıskananlar lütfen yorum yapmayıp leş banka faizine talim etsin.
    canım powerpc, gözüm powerpc, sen daha zeki ve ataktın. Bakıyorum bayağı performans kaybı yaşıyorsun. Yazılara cevap verdiğini unutup unutup bir daha veriyorsun. Seni neden kıskanalım kardeş. Amaç daha iyiyi , daha doğruyu bulmak. Bir elin ( aklın ) nesi var misali.

Aktifte dolar al-sat marjı da öyle değil maalesef. Benim biraderde 7- 8 kez , her seferinde 200k lar vivarında işlem yaptırdığı halde aynı enpara oranını aldılar. Bir de watsaptan talimat yaz, resmini gönder, banka hazinesi onaylasın vs. en az 2 saatte TL. ye dönebiliyorlar. Sonuçta emniyet açısından haklı olabilirler ama hız isteyenlere uymaz. Direksiyon elimde isterim.

Bono işine bu kadar kaptırma. Devletin hazinesi vermiyor bu faizi. Yabancılar neden aktifbonoya saldırmıyorlar ? Koskoca cumhurbaşkanı hergün bağırıyor ; faizler yüksek, olmaz böyle diyor. En yakınındakiler bu faizi nasıl veriyor ? Bu faizin acısını benim tanıdığım reis çıkarır. Bu yüzden şahsen ben uzak duruyorum. Size de bol kazanç dilemekten başka bir şey diyemem.

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    canım powerpc, gözüm powerpc, sen daha zeki ve ataktın. Bakıyorum bayağı performans kaybı yaşıyorsun. Yazılara cevap verdiğini unutup unutup bir daha veriyorsun. Seni neden kıskanalım kardeş. Amaç daha iyiyi , daha doğruyu bulmak. Bir elin ( aklın ) nesi var misali.

Aktifte dolar al-sat marjı da öyle değil maalesef. Benim biraderde 7- 8 kez , her seferinde 200k lar vivarında işlem yaptırdığı halde aynı enpara oranını aldılar. Bir de watsaptan talimat yaz, resmini gönder, banka hazinesi onaylasın vs. en az 2 saatte TL. ye dönebiliyorlar. Sonuçta emniyet açısından haklı olabilirler ama hız isteyenlere uymaz. Direksiyon elimde isterim.

Bono işine bu kadar kaptırma. Devletin hazinesi vermiyor bu faizi. Yabancılar neden aktifbonoya saldırmıyorlar ? Koskoca cumhurbaşkanı hergün bağırıyor ; faizler yüksek, olmaz böyle diyor. En yakınındakiler bu faizi nasıl veriyor ? Bu faizin acısını benim tanıdığım reis çıkarır. Bu yüzden şahsen ben uzak duruyorum. Size de bol kazanç dilemekten başka bir şey diyemem.
    Usd euro al sat isi icin aktif sart degil. Turkiye finansin tfx uygulamasi var. Dolarda spread 0.50 civarinda. Euro da 0.60 gibi. 5/24 islem yapilabiliyor. Yatirim amacinin ne olduguna gore secimimizi en uygun bankayla yapmaliyiz. Eger aktifte dolar faizine guven yoksa seker gunluk %4 veriyor.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7. Tl cilere geçmiş olsun..

8. Syn ahme
    Dolarla bakarsan hic enflasyon gibi

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 75/1006 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •