Sayfa 77/1006 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 609 - 616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bitkoyun Ripple Ethereum aldınız mı? Dünya parası.

Pazarlaya pazarlaya iyi kitlettirdiler küçük yatırımcıya.

Bu adamlara uyanın... klavuzu karga olanların burnu .... USD$ bazında portföy %75 azaldı. Bu zarar öyle kolay kolay çıkmaz. Kol gibi girdi küçük yatırımcıya.

https://www.takvim.com.tr/yazarlar/e...k-para-bitcoin

https://mobile.twitter.com/erkinsahinoz

2. bende sırf merak ( oran- bilgi ) için aktifbankı aramıştım.

müşteri temsilcisine döviz işlemleri için banada insanı heycanlandıracak şeyler söylemişti mesela USDTRY paritesi için alım satım spredi için 8 pips olabileceği söyledi. ..

bir de pasif emirle işlem yani order ile işlem yapıp yapmadıklarını sordum onuda yapıyoruz demişti...

yani piyasa bu fiyata gelirse al ,bu fiyata gelirse sat...
    yoksa sen piyasayı takip et ,düşündüğün fiyata gelince bankayı ara ,acaba MT telefonu açar mı ...
    bunlar hikaye ...
    ama gerçek anlamlı ORDER işlemi varsa vede dedikleri gibi 8-10 pips ile işlem yapılıyorsa bence SUPER....

Ancak bunlar anasının gözü bankacılar .

Hepsinin ortak özelliği, sen uyanık değilsen adamı suya getirir susuz götürür....

3.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    bende sırf merak ( oran- bilgi ) için aktifbankı aramıştım.

müşteri temsilcisine döviz işlemleri için banada insanı heycanlandıracak şeyler söylemişti mesela USDTRY paritesi için alım satım spredi için 8 pips olabileceği söyledi. ..

bir de pasif emirle işlem yani order ile işlem yapıp yapmadıklarını sordum onuda yapıyoruz demişti...

yoksa sen piyasayı takip et ,düşündüğün fiyata gelince bankayı ara ,acaba MT telefonu açar mı ...
    bunlar hikaye ...
    ama gerçek anlamlı ORDER işlemi varsa vede dedikleri gibi 8-10 pips ile işlem yapılıyorsa bence SUPER....

Hepsinin ortak özelliği, sen uyanık değilsen adamı suya getirir susuz götürür....
    Ben aktifle dolar al-sat yaptım. Ama enpara ve diğer bazı bankalarda günlük al-sat limitleri düşük olduğu için yaptım. Dövizde oynaklık başladığı zaman Aktif geceliğe gidiyor ve günde 3 hatta çok nadirde olsa 5 kez al-sat yapabiliyordum. Bu kolaylığından ötürü verdikleri fiyata hiç itiraz etmedim. Sonra telefonla al-sat yaparken , bilgisayar ekranımdan anlık fiyatlara bakmaya başladım ve nerede söyledikleri o 8-10 pips ? alakası yok. Adamlar resmen beni keklemişler. en az 25-30 pips koyuyorlar.

Ama kısa hareketler için park edilebilecek , büyük paralar için güzel kazançlar alınabilecek bir banka. Fakat vadeli işine girmem.

4.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    bende sırf merak ( oran- bilgi ) için aktifbankı aramıştım.

bunlar hikaye ...

Eger Aktif yurt icinde diger bankalar gibi para toplayamiyorsa diger bankalardan daha cok muhtac musteriye. O yuzden daha cazip tekliflerle geliyorlar. Alan memnun veren memnunsa sikinti yasanmaz bence. Hele ki sistem bankaya bu imkani veriyor ve basina bir sey gelmiyorsa.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Yeni oranlar nedir

Yazdığım yazılar asla yatırım tavsiyesi değildir Saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Eger Aktif yurt icinde diger bankalar gibi para toplayamiyorsa diger bankalardan daha cok muhtac musteriye. O yuzden daha cazip tekliflerle geliyorlar. Alan memnun veren memnunsa sikinti yasanmaz bence. Hele ki sistem bankaya bu imkani veriyor ve basina bir sey gelmiyorsa.
    şubesi yok. müşterisi yok. ürünü yok. yetkisi yok. bilinirliği yok.

hal böyleyken yüksek faiz vermesinin neresi abest ?

bir yerde 30 bin çalışanı 450 milyar bilanço büyüklüğü 2000 e yakın şubesi olan, Anadolu da birçok ilde merkez bankası görevi gören 155 yaşında Ziraat Bankası mı ?

yoksa 11 milyarlık bilanço büyüklüğü ile aktif bank mı ?

hangisi piyasaya girmeli ?

genel olarak forumda aktifbank ile ilgili yorumlar çok ilginç..

syg,

7. güncel tl oran alan var mı arkadaşlar?
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8. 1M+ aylık "14.60 verebiliriz en az" halk
    Ne sinir bozucu laf
    Yalandan yazışmalar
    Telefonlaşmalar
    Bal gibi biliyorsun en başta kaç verebileceğini

İşim olmaz,

14,75 /32-45g /yeni /vakıf
    Pazarlıksız
    Son düzenleme : YapraksızYonca; 02-04-2018 saat: 10:38.

Sayfa 77/1006 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •