Sayfa 195/486 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. MARTI - Martı Otel

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Resim payasmaya calisacagim 1 ocaktan 22 eylule kadar

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın arzum birde 7 eylülden bugüne paylaşabilirmisiniz. Bakalım kim alıp satmış.

2.  Alıntı Originally Posted by muteber Yazıyı Oku
    Sayın arzum birde 7 eylülden bugüne paylaşabilirmisiniz. Bakalım kim alıp satmış.
    Bende matrix olmadigi icin bakamiyorum.zaten bu takasida sosyal paylasim sitesinden almistim.y.t.d.

3. MARTI - Martı Otel

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Bende matrix olmadigi icin bakamiyorum.zaten bu takasida sosyal paylasim sitesinden almistim.y.t.d.
    Tşk ler.
    Paylaşabilecek bir arkadaş olursa memnun oluruz.

4. LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İMKB'nin kapanışında hisse performansına bak! Beklenileni vermedi bence 😁 Yükselişle beraber atağa geçecek diye bekledim ama hüsran.😀😀😀

6. martı.jpg

80-74-65 destekler.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

7. Arkadaşımın Bilanço İncelemesi:
    Firmanın nakit yapısı, dolayısıyla kısa vadeli borçlarını ödeyebilmek kapasite ve imkanı zayıf görünüyor. Yatırımları yüksek açıklamalardan okuduğum kadarıyla 5 tane otel yatırımı var 608 milyon tutarında. Bu olumlu tarafı. Net işletme sermayesi yetersiz,
    Satış ve rezervasyonların durması durumunda mevcut bilançosuyla borç ödeyebilme kabiliyeti çok zayıf görünüyor. Yatırımlarının yüksek tutarda olmasından dolayı banka ve diğer finans kuruluşlarından kredi kullanabilme imkanı yüksek (kredibilitesi var bu olumlu). Firma esas faaliyetinden zarar ediyor (finansman gelirleri-faiz gelirleri yüksek). Yani diğer faaliyetlerinden kar etmiş görünüyor. Değerlendirilen bilanço 30 /06 tarihli olduğu için yaz aylarına ait otel gelirlerini büyük ölçüde kapsamıyor, Temmuz /Ağustos/Eylül aylarının oda satışları yüksek olacaktır haliyle. Şirketin uzun vadeli borç ödeyebilme kapasitesi iyi görünüyor. 30 Haziran itibariyle brüt karlılığı düşük, net kar marjı orta seviyede (%28). Grubun elindeki yatırımlar 49 yıllık tahsisler olduğu için yatırımcı tarafından güvenceli ve olumlu olarak görülebilir, dipnotlarda bir tane otel yatırımı inşaatı durdurulmuş ve yargıda olduğu belirtiliyor. Şirketin sermaye arttırımına gidecek olması ilgiyi arttırmış olabilir, mevcut bilançoda ödenmiş sermayesi 87 m. Yüksek bir sermaye değil, şirketi Finans kurumları finanse ediyor görünüyor (uzun vadeli finansal borçlar 411 m.).

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 195/486 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •