Sayfa 288/486 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Sn.gundayad farkli bir pencereden bakmissiniz.aklima benim hic oyle gelmedi.burasi borsa olmaz diye birsey yoktur.dusmez dersin duser cikmaz dersin cikar.bu fikrinizde kulağımız in arkasinda dursun.y.t.d.

2. Soylede bir yorum yapayim.simdi ruchan pazarindan alan adam bunu tahtadanda daha dusuk bir fiyattan alabilme sansi varken neden ruchan pazarindan alir.ruchan pazarindan bedelliye katilmak için ruchan kuponu toplar.sayet martie tahtasindan alsa hisse 1 tlleri gecer.ama ruchan pazarindan milletin kuponlarini toplamak daha kolay olabilir.zaten alan adam hissenin nereye dusecegini nereye cikacagini bilen biri olmasi lazim.oyle degilse bedelliye katilmassa ruchanlari yanar.zaman gosterecek neler olacagini.bizimkisi sadece beyin firtinasi sesli dusunme diyin.ama yatirim tavsiyesi olarak algilamayin.y.t.d.

3. [QUOTE=gundayad;1379594]
     Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Neden %37 geri gelsin.aciklama yaparmisiniz.sermaye azaltimi degilki bu bedelli sermaye artirimi.arkadaslar gecmis sayfalarda bunun izahatini yaptilar.geriye dogru okursaniz sorunuz cevabina ulasabilirsiniz.zamaninda hicbirsey bilmiyordum.internetten arastirmak sureriyle bedelli nedir bedelsiz nedir tahsisli nedir bunlari okuyarak ve yasayarak ogrendim.sizlerden ricam arastirmaci olun.arastirin 2 gundur garanti ruchan pazarinda mal topluyor.hisse 89 kr ama adam 1 tlden almayi planliyor.bu adam neden normal tahtadan degilde ruchan kullanarak almak ister.bunu illa yasayarak tecrube etmeyin.empati yapin.y.t.d[/QUO

Korkum;

0.03 kuruştan rüçhan haklarını satın alıp 1 tl den bedelli kullanırsa maliyet 1,03, 90 kr maliyet varken mantıklı değil. rüçhan haklarını alıp, 1 tl nin üzerine çıkacak imajı yaratıp, Acaba 30-40 kuruştan topladığı hisseleri 90 krş tan çakıyor olabilir mi?
    Bizi de korkuttun pirince giderken eldeki bulgurdan olma durumu. Bende aldım 0.89 dan azcık. Takip amaçlı. Hayırlısı olsun bakalım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. 3 kuruşa rüçhan hakkımı niye satayımki. Rüçhan süresi içinde 1 in üstüne çıkarsa bedelli hakkımı kullanırım. Daha 2 hafta var.

5. Umut Sarı @ketex27 arkadaşımızdan martı bedelli yorumu.
    1tl nominal altında kimse bedelliye katılmaz ..peki hisse 1 tl üstüne atmak zorundamıdır? Yoo nominal altında kaldım bedelli bu şartlarda yapılamaz deyip vazgeçer belki şirket ?belkide süreyi son güne kadar bir umut 1 üstüne atar diye bekler .ama bu aptalca.
    Aptal adamlar..hiç mi borsa bilmezsiniz ..tutun bir oyuncu..çekin 1.50 ye herkes bedelliye katılsın .gelen rüçhanlarla birlikte düzelen bilanço beklentisi ile piyasaya satın 1.20 den .ben mi anlatayım ben anlatırsam sen nasıl patronsun ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

6. Bu şirket 1998 yılından beri bir çok kez sermaye arttırımı gerçekleştirmiş amatörler yok
    karşımızda size katılıyorum sn. oğuz bahçe

7. Degerli musterimiz, 06700 kodlu MARTI pay senedinin 11/12/2017 / 25/12/2017(saat 16:00) tarihleri arasinda %37.74104 oraninda bedelli sermaye arttirimi vardir.Ruchan hakki kullanim bedeli 1.00 TL dir.Ruchan hakki kupon satis son tarihi 19/12/2017 dir.Suresi icinde kullanilmayan ve/veya satisi yapilmayan kuponlarin gecerliligi kalmayacagindan sermaye artirimi suresi tamamlandiktan sonra cikisi yapilacaktir. B016

yatırım tavsiyesi değildir.

8. Araci kurumdan gelen mesaj bu sekilde. Ruchanlari satan var mi. Ben halen bekletiyorum.

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 288/486 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •