Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Genel kurul toplantısına katılmak

Genel kurul toplantısına katılmak

Merhaba arkadaşlar

Genel kurul toplantısına katılmak istiyorum. Bazı merak ettiğim şeyler var, yardımcı olursanız sevinirim.
    1. Borsadan hisse almak katılabilmek için yeterli mi yoksa kabul edilmeme şansımız var mı?
    2. Toplantıya katılınca herhangi bir sorumluluğumuz oluyor mu? (oy verme, imza ya da başka bir işlem için)
    3. Toplantı ortamı nasıl oluyor, çok kasıntı mı yoksa daha rahat mı? Takım elbise giymek gerekir değil mi?

Sizin ekleyeceğiniz, önereceğiz bir şeyler var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by yenikurt Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar

Genel kurul toplantısına katılmak istiyorum. Bazı merak ettiğim şeyler var, yardımcı olursanız sevinirim.
    1. Borsadan hisse almak katılabilmek için yeterli mi yoksa kabul edilmeme şansımız var mı?
    2. Toplantıya katılınca herhangi bir sorumluluğumuz oluyor mu? (oy verme, imza ya da başka bir işlem için)
    3. Toplantı ortamı nasıl oluyor, çok kasıntı mı yoksa daha rahat mı? Takım elbise giymek gerekir değil mi?

Merhaba,
    1- 1 lot hisseniz olsa dahi katılabilirsiniz. Nüfus kimliği olması şart.
    2- Yarın ilk kez gidicem .FROTO Genel kurulu var. Perşembe ISYAT'ın var.
    3- Takım elbisenin şart olacağını sanmıyorum. Spor şık kravatsız gitmeyi düşünüyorum.

İzlenimlerimi aktarırım
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by yenikurt Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar

Bugün katıldım.
    Kimlik kontrolü olmadı.
    Gayet rahat, herhangi bir takım elbise zorunluluğu yok.
    Oylama el kaldırma şeklinde yapılıyor.
    En sonunda görüş ve öneriniz varsa belirtebiliyorsunuz.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Bugün katıldım.
    Kimlik kontrolü olmadı.
    Gayet rahat, herhangi bir takım elbise zorunluluğu yok.
    Oylama el kaldırma şeklinde yapılıyor.
    En sonunda görüş ve öneriniz varsa belirtebiliyorsunuz.
    syg.
    Teșekkür ederim.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •