Sayfa 506/1023 İlkİlk ... 64064564965045055065075085165566061006 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. https://www.google.com.tr/amp/s/www....22778.html/amp

Seçimden sonra memurlar ayağını denk alsın.

2. Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan KRT Tv'deki söyleşisinde seçim sonrası, burada yazılanlardan çok daha şiddetli bir acı reçetenin geleceğini idda etti.

Açık seçik kimse söylemiyor ama moka batık durumdayız bundan sonra her şey mübah olacak o nedenle BASKIN seçim kararı aldılar bunu hala anlayamamış varsa diyecek bir şey yok kaderine razı olsun, allah kurtarsın. En acısı da yemeyip içmeyip tasarruf etmiş ve baldırı çıplaklara beton alsın diye kaynak yaratmış insanlara olacak.

Seçimi her kim kazanırsa hatta oy oranı her ne olursa olsun bir kriz patlamak üzere bundan yurt dışına paralarını kaçıranlar dışında herkes gırtlağına kadar etkilenecek paralarını yurt dışına kaçırp borçlarını ülke de bırakanlar müthiş karlı çıkacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Seçimi her kim kazanırsa hatta oy oranı her ne olursa olsun bir kriz patlamak üzere bundan yurt dışına paralarını kaçıranlar dışında herkes gırtlağına kadar etkilenecek paralarını yurt dışına kaçırp borçlarını ülke de bırakanlar müthiş karlı çıkacak
    Valla ben faizi bırak işi garantiye al dedikçe sayın powerpc Dolarıma şu kadar faiz alıyorum deyip duruyordu, acaba son tahlilde ne yapmaya kakar verdi merak ediyorum.

İşin acı tarafı 16 yıldır YANDAŞLAR iliklerimizi kemiklerimizi yedi bitirdi ve şimdi de cukkaları yurt dışına kaçırıyor allah hepsinin belasını versin desek ne fayda giren de çıkanda yine küçüklere olacak. Ben bu hırsızlardan Ülkerin hiç bir malını almıyorum, zaten Doğuş`un yanından geçmezdim şimdilik bireysel ve çevremdeki bir kaç kişiyle elimizden gelen bu .

7. ABD 10 yıllıklar %2.98 %3'ü vurmak üzere.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 506/1023 İlkİlk ... 64064564965045055065075085165566061006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •