Sayfa 49/1023 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Ciddiye almamak lazım
    akıllanırlar birgün elbet
    paranın sahibi olan ve parayı kazanan pek atıp tutmaz
    bunlarınki mastürbasyon
    haa çok mu iddialısın, ille sidik yarışımı istiyorsun buraya extreni yapıştıracaksın
    yok öyle en alttan aldım en üstten verdim
    buradakilerin çoğu bu sallayanların gittiği yoldan gidip dönmüş olanlardır.

amaç: paramızın değeri ve en önemlisi paramızın kendisi kaybolmasın..

2.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ABD de çalışan arkadaşlarım dolarını TR de faize yatırıyor hatta bazılarına ben MT ayarladım. oradan buraya swift yapıyorlar.
    powerpc sana bir sorum var. Son 4 aydır dolar / tl ile aavro/ dolar paritesi neden ters çalışıyor ? bu tuhaf değil mi ? Eskiden doğru orantılı idi.

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Ciddiye almamak lazım
    akıllanırlar birgün elbet
    paranın sahibi olan ve parayı kazanan pek atıp tutmaz
    bunlarınki mastürbasyon
    haa çok mu iddialısın, ille sidik yarışımı istiyorsun buraya extreni yapıştıracaksın
    yok öyle en alttan aldım en üstten verdim
    buradakilerin çoğu bu sallayanların gittiği yoldan gidip dönmüş olanlardır.

amaç: paramızın değeri ve en önemlisi paramızın kendisi kaybolmasın..
    Dedim ya bende acizane hala bist çukurunda az da olsa işlem yaparım ve hala niye yaptığımı bilmem, her halde NARKOTİK gibi bir şey bırakamıyorsun. İlk zamanlar bu şuradan aldım , şuradan sattım, şöyle kazandım diyenleri dinler ulaaa ! ben her halde geri zekalıyım niye bir türlü vole vuramıyorum diye hayıflanır dururdum. Sonra gördüm ki o hep vole vuranlar donu bile bırakıp borsadan gidiyor. Tabi bu gözlemim zamanı evvelinde borsa seans salonlarında olmuştu , şimdi elimde böyle bir kanıt olmadığı için savımı ispatlayamam tıpkı borsadan malı götürdüğünü söyleyenlerin bunu ispatlayamadıkları gibi. Kısacası borsayı borsadan malı götürdüğünü söyleyenlere bırakmak ve onları kaale almamak en doğru yol oluyor.

4. PARA ile ilgilenen herkesin izlemesi gereken tarihi bir film. Alınacak ve hatırlanacak dersler bilgiler mevcut içinde.

https://www.youtube.com/watch?v=xfn2PgMDYxw

5. sn umutabi bu piyasanın içinde olup birkaç enstrümana bulaşmayan var mıdır
    16 yıldır taşıdığım hisse var.
    vır vır konuşuyormuyuz
    gençlik cahillik işte
    konuşsunlarda
    akıl alması geren tersini yapınca
    bu kadarına küstahlık derler..

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    powerpc sana bir sorum var. Son 4 aydır dolar / tl ile aavro/ dolar paritesi neden ters çalışıyor ? bu tuhaf değil mi ? Eskiden doğru orantılı idi.
    çünkü TL çöküyor, şaşırtıcı değil. nedenlerini yıllardır bu forumda yazdım. TL hızla erimeye devam edecek.

bu arada aklınızda olsun tarım bakanlığının yayınladığı listeleri inceleyin domu eti tek tırnklı her yer dolmuş.
    750 firma binlerce ürün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Türkiye 10Y 12,520 +0,310 +2,54%
    Türkiye 2Y 13,670 +0,180 +1,33%
    Almanya 10Y 0,541 +0,009 +1,88%
    ABD 10Y 2,836 +0,003 +0,12%
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 49/1023 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •