Sayfa 505/1023 İlkİlk ... 54054554955035045055065075155556051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Kemal kılıçtaroğlunun bu hareketinden sonra dolara devam. 4. 11 den verdiklerimizi 4.10 alırız inşallah...

dolarda tahmin edilmedik bir yükseliş öngörüyorum.

mb kararından sonraki hafta
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Az meblağ Tl mevduatı olan, bugüne kadar hiç bir zaman bana akıl danışma ihtiyacı duymayan yakın arkadaşlarım da bile ciddi tedirginlik gördüm. Yıllar sonra bana fikir sordular, valla ne desem bilemedim allah yar ve yardımcınız/mız olsun dedim çıktım işin içinden, Mikerim ! üç kuruş banka faizini diyemedim

4. Çok Değerli dolar başlığı müdavimleri,bu konu kapansa artık

5.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    çok değerli dolar başlığı müdavimleri,bu konu kapansa artık
    milletin kafasını bulandırmak için bilinçli mi yapıyorlar. Birçok form sayfasında bu tür girişimler oluyor. Bakıyorsun üften püften birşey yüzünden bir tartışma başlatılıyor. Tartışma konusu fındık kabuğunu doldurmayacak kadar küçük birşey iken tartışmayı onlarca sayfaya taşıyarak formda bilgi kirliliği yaratıyorlar.

6. 3 dev üniversitenin bölünmesi ve yerine 15 tane vakıf üniversitesi kurulmasının altında ne yatıyor acaba? Eğitimi ve sağlığı iyice bitirmek mi ayrıca bu 3 üniversite Türkiyenin geleceğini yetiştirıyor.ülkede eğitimi ayağa düşürmek istiyorlar kafası çalışan zeki insanlara bu ülkede yer yok.

7. Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku sevgili mojikan hocamızın güzel bir yazısı alıntıladım.affına sığınırak.
    Hayırdır, geçen gün borsa dolar bazlı düşecek dediğim zaman da telaşlandın.

Tavsiyem, hiç bir siyasi görüşün, partinin, ideolojinin esiri olmayın.

Sonra çok kötü hayal kırıklığı yaşarsın.

Türkiye'nin ekonomik durumunun ne olduğunu bilen biliyor.

Senin aklın ermiyor olabilir ama devletin ne olduğunu çok iyi bilirim.

Şimdi neden seçime gidildiğini de biz biliyoruz.

Sonbahar'da 3 yıl sürecek bir ekonomik kriz geliyor da ondan.

Herşeyi Türkiye için komplo teorisi projesi olarak görmekten vazgeçip biraz okuyun, araştırın.

Son olarak şunu da söyleyeyim 3-4 yıl sonra eşinize dostunuza bakacak yüzünüz olmayacak.

BU yazı da burada dursun.

Bloomberg'e çıkmış bir şebek.

Yapısal reform yaparsak (ne yapılacaksa artık ), Doları sabit tutarsak ABD faiz artırsa bile biz faiz düşürebilirmişiz.

Gelişmekte olan ülkelere talep yüksek olacakmış.

2023'te bütün rekorları kıracakmışız.

Önce şunu söyleyeyim: Bu ülkede en büyük yapısal reformlar 2001-2002 arasında, IMF'nin zoruyla Kemal Derviş'in zamanında yapılmıştır. BDDK, TMSF kurulmuş, TCMB özerkleştirilmiş, karşılıksız para basmak kanunla yasaklanmıştır.

Mesleğini ve geleceğini bu iktidarın devamına bağlamış bu zavallılara acıyorum.

Seçimlere 1.5 yıl kaldığı halde biz neden seçime gidiyoruz?

Buna TV'lerde cevap veren 1 tane ekonomist görmedim.

Sanki ülke 16 yıldır koalisyonla yönetildi.

Sanki şu anda bir yönetim zaafı var da ondan erken seçime gidiyoruz.

Sanki herşeye 1 kişi karar vermiyor, kararlar tartışıp konuşarak alınıyor.

1-2 yıl sonra bu adamların çoğu işsiz kalınca iktidara küfredip bela okuduklarını göreceksiniz.

Biz de o zaman ayranlarımızı yudumlayacağız.

8. Bir grup gönüllünün 22 ay önce başlattığı ‘Şehit Kütüphaneleri’ projesi şehitlerin isimlerini ölümsüzleştirdi. 114 şehidin adını alan kütüphaneler hizmete girdi. Eren Bülbül’ün adını da taşıyacak 13 kütüphane kurulacak

https://www.sabah.com.tr/gundem/2018...mleri-okunacak

Sayfa 505/1023 İlkİlk ... 54054554955035045055065075155556051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •