Sayfa 566/1023 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,686
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yok okudum abartmış biraz 5.000 euro yu 40.000 tl ypmışlar herhalde ondan kızdın
    22.500 usd maaş alırım, hesap kitap bilmeden, forumda yazmasına gerek dedim..

misafirliğe gidiyorum, pasta börek varmış...

bakın keyfinize.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,686
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    ben aynı işi 15 bine yaparım, site sahipleri duyun sesimi.
    hiç heveslenme, tertemiz bir uyarı listesi olması lazım, senin ki sınıra gelmiş..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

hiç gelemem öyle şeylere. başka forumlarda yöneticilere adminlere atar yapabiliyorsa, oralarda yazsın.
    Valla dogru, ben dahi atarlanamam kendisine!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    ben aynı işi 15 bine yaparım, site sahipleri duyun sesimi.
    Çok cömertsiniz 15 binle

Böyle forumda bedava yapılır yöneticilik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. fukaranın ekmeği umut ya..

oldu da önümüzdeki seçimde iktidar değişti.. piyasaların tepkisi ne olur sizce? baskın seçimi tüm beklentilerin tersine olumlu algılayan piyasa bunu nasıl algılar?

not: olumlu algının manipülasyon olma ihtimalini bir kenara bırakarak sordum.

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    fukaranın ekmeği umut ya..

oldu da önümüzdeki seçimde iktidar değişti.. piyasaların tepkisi ne olur sizce? baskın seçimi tüm beklentilerin tersine olumlu algılayan piyasa bunu nasıl algılar?

kötü algılama eskidendi. bir miktar sallanır ama iktidar değişse ne olur ki? gelenler türkiyeyi mi batıracak, bitirecek? bence birşey olmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Çok cömertsiniz 15 binle

Böyle forumda bedava yapılır yöneticilik
    10 olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    fukaranın ekmeği umut ya..

Piyasa, yıllardır alıştığı, adına istikrar denilen "yağma Hasan böreği" döneminin sona ermesinden rahatsız olacaktır.

"Yap işlet hüplet" sistemiyle abad edilen kesim ve onlara kredi veren bankacılık sistemi büyük bir telaşa düşecektir.

Bankacılık sisteminde, Hakan Attila ve Süleyman Aslan gibi yöneticilerle sembolleşen ve belirli bir ağırlığı olan kamu bankalarında panik başlayacaktır.

Kanal İstanbul gibi anlamsız, doğa düşmanı, rant sevdalısı projeler sonlanacaktır.

Bunlar sadece girişgah...

Ama piyasalar ve iş dünyası sevmeyecektir Erdoğan'ın gidişini.

Sayfa 566/1023 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •