Sayfa 331/1023 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. bu arada yıldıza basıp size itibar şeyedeyim dedim. olmadı. başkalarına da vermem lazımmış. atom parçacığını arıyorum şimdi.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu arada yıldıza basıp size itibar şeyedeyim dedim. olmadı. başkalarına da vermem lazımmış. atom parçacığını arıyorum şimdi.
    Viopta sorularına devam ediyor
    Arada da dolarda düşüş kaçınılmaz topiğinde gördüm
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Tlc kanalında aşırı pintiler diye bir program var bulaşık makinasında bulaşıklar yıkanırken kurutma evresindeki sıcaklığıyla makarna pişiren mi ararsın araba tamirhanesini eve çevirip yıkandığı suyla müşterilerinin arabasını silip ayda şu kadar dolar tasarruf yaptığını anlatan mı ararsın baya ilginç inanılmaz hikayeler var rxpu üstadın verdiği örneği görünce aklıma geldi 😃

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Viopta sorularına devam ediyor
    Arada da dolarda düşüş kaçınılmaz topiğinde gördüm
    teşekkürler sayın başkan. dolarda düşüş kaçınılmaza gidip bi bakayım. gitmişken oradakilere toptan bi itibar veririm artık. haketti çocuklar.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Tlc kanalında aşırı pintiler diye bir program var bulaşık makinasında bulaşıklar yıkanırken kurutma evresindeki sıcaklığıyla makarna pişiren mi ararsın araba tamirhanesini eve çevirip yıkandığı suyla müşterilerinin arabasını silip ayda şu kadar dolar tasarruf yaptığını anlatan mı ararsın baya ilginç inanılmaz hikayeler var rxpu üstadın verdiği örneği görünce aklıma geldi ��
    Disini kocasina cektiren gördüm adam penseyle daldi karisina

6. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Araba olayında park sorunu bir olay .

Bizim semtte boş yer yok olsa bile değnekciler kol geziyor vermezsen lastiği patlatıp çiziyorlar arabayı adamın işgal ettiği yere parkediysen .

Sokağına araba parketmek için para ödemek zorunluluğu yada otopark ciddi kalem .

İşyerinde de otopark günde 15 +15 şeklimde 30 liradan ayda 900 lira otopark gideri .

Bu en büyük kalem bence

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Araba olayında park sorunu bir olay .

Bizim semtte boş yer yok olsa bile değnekciler kol geziyor vermezsen lastiği patlatıp çiziyorlar arabayı adamın işgal ettiği yere parkediysen .

Sokağına araba parketmek için para ödemek zorunluluğu yada otopark ciddi kalem .

İşyerinde de otopark günde 15 +15 şeklimde 30 liradan ayda 900 lira otopark gideri .

Bu en büyük kalem bence

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Dunya kadar para kazandin kapali garajli ev alamadin hep hisse hep hissi

8. Biryerden başlamak lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 331/1023 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz